Eşim bunu hak etti mi?

12 Yıllık evliliğim boyunca sık sık kavga ettik. Neredeyse hiç bir konuda anlaşamadık. Özellikle de ben saygılı olmaya çalışırken hakaret etmesi, kendsinden nefret etmeme neden oldu. 8 Yaşında dünya tatlısı bir oğlum var. Bundan birkaç ay önce "sen erkek misin?" diyerek hakaret etmesi, bende filmleri kopardı. O günden sonra 5 kez eşimi aldattım. Şimdi bir sevgilim var ve çok iyi anlaşıyoruz. Hem daha genç, daha güzel. Bir ara tartışırken senden boşanacağım dedim. O da aylık 12 Bin TL nafaka ver boşan dedi. Anladım ki bu ince hesapları yapmış. Boşanmaya karar verdim. Tüm mal varlığımı ondan habersiz sattım ve parasını güvendiğim birine devrettim. Eşime sahilde daha güzel bir daire kiraladığımı, bu evide kiraya verip o daire de oturmak istediğimi söyledim. Kabul etti. Evden çıkınca bu evi de satacağım ve ona doğru dürüst nafaka bile vermeden ondan boşanacağım. Onurumla oynamasının bedelini onu geldiği çöplüğe geri göndermekle ödeteceğim. Sizce bunu hak etti mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• en azından nafakayı ver sadece cocuk icin. aldatma konusunda her iki tarafında hatası var

0|0
    0|0
    • Onu fazlasıyla vereceğim. Tabi mahkeme çocuğu bana vermezse. Ama çocuğumu da onun elinden almak için planlarım var.

• cocuğu alsan bile onunla mutlaka görüstür. izin ver yani görüsmelerine.

• Bunu yapacağım... ona bu yaptıklarımla vereceğim ceza yeterli. daha fazlasını yapmak benim adaletime sığmaz.

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğun nolucak babacan?

0|0
    0|0
    • Mahkemenin kararından çok daha fazla nafakayı rahatlıkla verebilirim.. Ya da oğlumun benimle kalmasında sakınca yok.

• Oğlun için eşine rahatlıkla yeticek oğlunun rahat yetisecegi parayi verirsen yani bence senin bir suçun yok ya da dediğin gibi oğlunu yanına alırsan çünkü dediğin gibi saygı bitmiş kadın erkegine saygısızlık yapıyorsa o evlilik yürümez babacan mutluluklar sizinle olsun

• Teşekkürler cevabın için.

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah sizin gibilerden korusun başka lafım yok

0|0
    0|0
    • Bu yorum mu şimdi? Kim kimden korunacak? Saygısız bir kadın mı? Onuru kırıldığı için aldatan bir erkek mi?

• Bu yaptıklarına karşı nasıl davranmamı beklerdin.. Kuzu kuzu sineye çekmemi mi?

• Terbiyesizlik yapmış yanlış konuşmuş olması aldatmak gibi karşılığı gerektirmez bak böyle erkek olunur ben böyle bir erkeğim aldatırım kandırırım sen erkek olmayı hatta adam olmayı yanlış öğrenmişsin böyle iş olmaz o zaman herkes eşini aldatır

• Her ne olursa olsun kimse aldatılmayı haketmez.. gerisi boş.

0|0
    0|0
    • Bunu yazınca dürüst mü davrandın?

• Bunu zaten yapacağım ama insan onuru nasıl kırılırmış bunu da ona göstereceğim. Yanlış anlama erkeklik olarak bir sorunum yok. O sadece beni çıldırtmak için bunu söyledi. Bedelini de ödeyecek.

• Anladım sende kendince haklısın..

• Ne oldunuz merak ettim

0|0
    0|0
    • Taşındık. Satılık ev var. İster misiniz? ☺

• sanırım vazgeçtin? sana da iyi geceler.

• Evet

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben sana bir şey söölıyımmı Nafaka derdine düşmüşse onun hesabını yapmıssa o kadın rahat durmamıştır Oğlunuda al yanına

0|0
    0|0
  • Aldatmak dogru degil

0|0
    0|0
    • Bu kadar basit mi? her türlü hakarete maruz kal ama sesini çıkarma mı diyorsun?

• Ayril ilk. Yaptigin diger her sey makul para kaptirmamak icin. Sonra istedigin kisiyle beraber ol tabi.

• O güne kadar aldatmış değildim. O sözü yüzünden özellikle aldattım.. Mahkeme de delil olmayacağını bilsem onun gözü önünde aldatacağım ama maalesef boşanma davasında sorun olur.

Yükleniyor...