Birini nasıl unutursunuz?

Nasıl unutulur? Bu iş nasıl başarılir, önerilerinizi bekliyorum?

0|1
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• ondan geriye hiçbirşey bırakmayarak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Parmak izlerimiz dokunduğumuz hayatlardan silinmez.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• duygularının temeline inip kökünde ne olduğunu anlamalısın. mesela hiç tanımadığın birine karşı ilgin varsa bunun saf sevgi olmadığını veya aşk olmadığını biliyor olmalısın. çünkü insan tanıdığını sever. tanımıyorsa ve ilgi duyuyorsa ya cinsel sebepler vardır ya da kişi egosunu tatmin etme çabasındadır. bildiğimiz üzere hep bizi umursamayan yüz vermeyenlere yöneliyoruz. sebebi ego tatmin çabamız çünkü onu elde edersek "evet ben bu kızı elde ettim bu kız güzel demek ki ben yakışıklıyım, değerliyim" mesajını almaya çalışıyoruz. ve çoğu zamanda farkettiysen diyoruz ki niye ilk başlarda çok çaba sarfetti de sonrasında elde edince geri çekiliyor. sebebi bu. eğer bu tür duygularının detayına inebilirsen, hissettiklerinin çok da saf, temiz duygular olmadığını anlarsın. ve şeytanın sana aşk kılıfıyla sunduğu bu duyguları, hayır bunlar böyle değil diyerek iade edebilirsin. zor biliyorum.

1|0
    0|0
  • Benimde başima geldi. ama aşk konusunda degil. iki kavgali kiz grubu vardi bir gruptaki kizi seviyordum diger grubdaki kizla arkadastim bunlar cok iyi küstü baristirmaya calisirken iyi arkadas oldugum kizin hatalarini gordum. en iyi arkadasinin ozelini. Anlatiyordu. ben de o kizla yavastan küstüm ve sevdigim kizin tarafina gectim. o sevdigim kisi de eski kankam olan kizin bir arkadasiyla cikmaya başladı. Sonra eski kankam en iyi arkadasinin ozelinin ozelini anlatmaya baslar. benim de iyi olan erkek arkadaslarimla arami bozmaya calisir. bende sevdigim kizin gazina gelir eski arkadasimin kankasi olan kiza herseyi anlatirim. bunlar kuserler ve eski kankam bana kin tutar (eskj kankam kiz onun kankasi kiz [gruplar kiz grupu] sadece brnim sevdiğim kizin ciktigi kisi erkek). tum arkadaslarimi bana kusturmeye calisti bu olaylar yazligimizda geçiyor. Yaz bitti benim aklima bir fikir geldi. bir whatsapp grubu acip herkesten ozur dileyerek isten ayrilcaktim. gruba dost dusman anlattigim herkesi aldim. ozur dilerim dedim. hata ettim kim hakliysa hakli dedim. O eski kankam şansını buldu iftira atmaya başladı. sen berfin (sevdigim kiz) ve ege (sevgilisi ve eski kankamin kankasi) yi ayirmaya calistin ayrılmamalarını istedin haberler geliyor dedi. berfin bana oyle olsun seni taniyamamisim dedi. sonra ben baya uzuldum (bu whatsapp grubu meselesi 10 dk sürdü) sonra eski kankam benim icin korktu seneye yalniz kalicak dedi. tam o sirada sarjim bitti telefonhm hic sarj olmadi ve servise gitti. ben bir bucuk ay sonra eski kankamin arkadasi benim en iyi arkadasimla konustum. korkumdan telefin gelince watsap indirmedim. o arkadasim bana sevdigim kizin sevgilisinin beni dövmeyle tegdid ettigini soyledi. biz seni koruruz dedi. ama olayin ustunden 5 ay geçti brn hala yazliga gitmekten korkuyorum bende unutamadim bunlari cok rahatsizim lutfen yardim

1|0
    0|0
  • Yaptığı kötülüğü aklımda tutarım tabisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Zamanla. Kafanı badka seylere ver

1|0
    0|0
  • Zamanla unutulur. Ya da hafızanı sildir

1|0
    0|0
  • Başkasını düşünür sun

1|0
    0|0
  • 2 gün geçmesi lazım :D

1|0
    0|0
  • kimse unutulmaz hayatında iz bırakmış sa

1|0
    0|0
  • koy verirsin benim gibi postane bayırından aşşağı doğru sen sağ ben selamet herkese hayırlı tıraşlar dersin bakarsın işine...

1|0
    0|0
  • zamanla çoğu şey unutulur, başkasına şans ver

1|0
    0|0
  • biz İnsanlar unutmak istemediğimiz insanları unutma çabasına girmeyiz. Sigara bırakma misali önce kafanda bitir :D

1|0
    0|0
  • zaman unutturuyor canım

1|0
    0|0
  • İnan hiç hatırlamıyorum nasıl unuttuğumu 😞

1|0
    0|0
  • Öldürerek

1|0
    0|0
  • Guzın ablamızın sıkıntıları bızımkılerden buyukmus

1|0
    0|0
  • Yoqqqq öyle bişey

1|0
    0|0
  • Sana da geçmiş olsun abla..

1|0
    0|0
  • Çok basit git yapış dudaklarına sonra aşa at köprüden (: unutursun

1|0
    0|0
  • Zor soru aslında attığı kazığın geri dönüşümünü sağlıyarak

1|0
    0|0
  • birini unutamazsın sadece zamanla acıtmaz

1|0
    0|0
  • Yok öyle birşey. Unutulsaydı adı aşk olur muydu?

0|0
    0|0
  • bilmem unuttum derim unuturummm

0|0
    0|0
  • Zamanla ya da yeni sevgili yapınca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kafada bitirmişsem tamamdır

1|0
    0|0
  • Her yaranın bir izi, kalbini deşen hikayesi vardır. Mühim olan, herşeyin farkına varmak aslında. Sadece düşün.. Her gece onu düşünmene, onca gözyaşına değecek biri olsa neden unutmak isteyesin ki? Çare; olaya bir yabancı gözüyle bakıp mantıkla hareket etmekte." Bence.."

1|0
    0|0
  • Birsey yapmama gerek yok zamanla unutulur

1|0
    0|0
  • Aşk şarkıları dinleyerek.

1|0
    0|0
  • Zamanla...

1|0
    0|0
Yükleniyor...