Hayalinizdeki 'Aile' ?

Hepimiz illa ki hayalini kurmuşuzdur.. Keşke şöyle olabilseydik, keşke öyle olmasaydık. Ya da şöyle olmak istiyorum diye.. Mazur görün. Sadece merak ediyorum hayallerinizi. Acaba hayallerimde yalnızmıyım.

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ben bir öğretmen adayıyım eşiminde e az gelir düzeyi benim kadar olsun isterim. çocuk sevsin evlendikten 1 sene sonra çocugumuz olsa sonra bir tane daha. önceliğimiz çocuklarımız olsun. evimin ya da yaşantımın önemi yok önemli olan kalitesi. ailelerimizin yanlarında olalım çevremiz bizi sevsin. sıcak mutlu bir yuva olsun. kavga da edebiliriz tabi ama asla birbirimize sarılmadan uyumalım.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayalimdeki ailem gerçekte de yanımda zaten 😀

0|1
    0|0
    • Ne mutlu sana :). Nasılsınız ki? Ozel diyorsan cevaplamayabilirsin.

• Hayalimde aile kurmak ilk sıralarda yer almıyor. Ben daha çok, çatı katından deniz manzarasını izleyip kahvesini yudumlayan , ve kardeşimin çocuklarınım avrupa görmüş halası olmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • Kendi ailem bir bir aile kurmak isterdim 😊
    Mutlu arkadaş gibi ve birbirine çok bağlı oturup saatlerce sohbet edilebilen 😊😊

1|0
    0|0
    • Aaah ah diyecemde, ahımız gitmiş vahımız kalmış. Diyemiyorum. Mutlulugunuz daim olsun.:)

• babam beni sevsin gerçekten bir baba olsun isterdim arkadaş gibi olmayı isterdim aynı evin içinde iki yabancı olmayı istemezdim

0|1
    0|0
    • Geçmiş olsun bir baba kurbanı daha. Yaşananlar uzun. Ben de babamın biraz daha güçlü bir karakter olmasını isterdim. Belki o zaman sahip çıkabilirdi, sahip çıkılması gerekenlere..

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Keşke hayalimdekii gibi olabilseydik

0|1
    0|0
    • Ah keşke dostum. Belki de en büyük masal olurduk.

• Ben sürgün edildim o devirden ama haksızlık değildi bazen insan kendi işlediği kalp cinayetlerinide sorgulamalı

• İnanmiyacaksin ama hiç kırmadım :). Ama illaki birilerine birşeyler yaşatmışızdır ki, hayatımız bu şekilde devam ediyor. Ne yapalım onumuzdeki maclara bakicaz. Gol yedik diye, gol atmayalim mi yani :)

Yükleniyor...