15 bin ile 2 günlüğüne tek başıma yurtdışına çıkabilir miyim?

15 bin ile yurtdışı seyahati yapılabilir mi 1 veya 2 gunluk tek başıma eğer önerileriniz varsa ülke önerisi veya para harcama konusu falan yardımcı olursanız sevinirim hiç bir dil bilmedigimden ve tek başıma olduğumdan airpota almaya gelen oteller mi tercih etsem çok fazla olur mu çok bunaldim farklı bir yer görmek istiyorum mümkün mu acaba.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 15 binle 1 ay bile tatil yaparsın acentalarla irtibat kur bilgi al kafana göre gitme hem bilinçli hemde ucuza tatil yaparsın

0|0
    0|0
    • Evet ama ben tek başıma istemiyorum aslında para çok harcarım diye bir yandanda tek kalasım var ama elime yüzüme bulastirabilirim

• Tamam o zaman ben kapodokya olucak

• tamam irtibat kurarsan yardımcı olurum sana

Erkekler Ne Diyor 6

• En yakın ülke Gürcistan. Azerbaycan, 15 bin ile 1 ay kalabilirsin 😊 Otel araştırması yaparak gitmen daha doğru. Dil bilmediğin için Azerbaycan en doğru tercih olur.

0|0
    0|0
    • Azerbaycana gidicegime gaziantep şanlıurfaya gider yöresel yemeklerimizi yerim

• Öyleyse neyi bekliyorsun şimdiden afiyet olsun Antep baklavası ve acılı Urfa. ☺

• Saol

• rhat çıkarsın

0|0
    0|0
  • Ben 2 bin e 1 haftada 4 ülke gezdim. Şunun dediğine bak.

0|0
    0|0
    • Abartma ya allah bilir hangi ülkeye gittin de nerelerde kaldın

• Anladım. Herneyse 15 bine 2 gün için yurtdışına gidebilir miyim diye soruyorsan, ya toprak solucanı kadar IQ un yoktur ya da bunu şova dökmek isteyen gösteriş meraklısı birisindir.

• Bu gelirle nereye gidebilirim gibi bir öneri almak icin yazi yazdım sende anlamak istediğin gibi anla umrumda değil

• Ohoo ben bile gelsem o paraya bişi olmaz.
    Çıkış sorunun yoksa Kanadayı görmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben 2500 euro ile 9 ulke gezdim 42 gunde

0|0
    0|0
    • Siz erkekler çok gezdiğiniz için parada tutarlı olabilirsiniz

• Of ya tek gitmek istemezdim ama ne yazık ki böyle olucak elime yüzüme bulastiricam kesin

• Beni gotur rehberlik yapim sana :)

• airportta calışıyorum 15 binliraya gidersin rahatca ama otel arastırmalısın rezarvasyonunu yptır gideceğin yeri blirle airtportların kendi servisleri var. onlar bırakır seni

0|0
    0|0
    • Kendime para kalmasını istiyorum ama

• Barcelona veya hawai diye düşünüyorum paris de olur belki paris güzel ama soğuk gelmeye başladı herkes oraya gidiyor

• yterli olur bnce gidersin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...