Midem bulanıyo ya boylelerini gorunce haksız mıyım?

Bu sitede degil face de twitter da veya baska bir yerde babam dedem yasındaki insanlar mesaj atıyolar guzelllikkkk falan yazmıslar onun o fotograflarını bir de attıgı mesajları gorunce cidden midem bulanıyo tam yemek yiyodum mesajları actım okumaya basladım tanımadıgım insanlardan seleme diye boyle kısaltmalı mesaj gelince ve o keko fotograflarını gorunce yemek yemeyi bıraktım. Sizinde geliyo mu kızlar basınıza boyle seyler?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır tabi ki de bir tek sana mesaj atıyorlar😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben erkeğim benim başıma geliyo sizi düşünemiyorum o yüzden sosyal medya bura hariç kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Sen bilmiyorsun ama dışarıda dönen bir dünya var. Dayı en güzelini yapmış. Herhangi biri senin lez, bisexual kısacası gay olduğunu sana karşı adım atmadan nereden bilecek? Belki dayı senin yaşlı ve olgun erkeklerden hoşlanabileceğini düşünmüş ve sana mesaj atmış gayet doğal birşey yasın sonucta 14-15 değil! Bunlar oluyor dışarılarda biraz gözünü aç. :))

0|0
    0|0
    • Duzgunce sorabilir merak ediyosa? Bunlar pedofil normal degil benim yasımda torunu vardır. Kendinden yasca kucuk birine boyle yaklasıyosa sorun ondadır ve sen de onları savunuyosan demek ki senin de onlardan bir farkın olmuycak yaslanınca.

• Düzgünce sormak? Haha! Sen cevabını vermeyi bilmiyorsun olumsuz tepkiyi gelip burada gösterirken ona yazıcak kadar cesaretin bile yok. Ayriyetten 40-50-55 yaşlı çoğu erkek genç kadın düşler bu bir gerçektir bırakın bu kafa aleminde yaşamayı gerçek bu doğal birşey. Sen uyarmadıktan sonra o sana yazmaya devam edicektir cunku senden olumlu birseyler bekler. Eğer uyardıktan sonra askıntılığa devam ediyorsa buyur 155 ara konuş.

• Sanal alem olayını bitireceksin o Zaman böyle gelip ağlamayacaksın

0|0
    0|0
  • soysal hesaplarını kapat olsun bitsin

0|0
    0|0
  • siteye girerken mide hapı al kanka

0|0
    0|0
  • Turkiyede cok abaza subyanci var boyleleri serefsizler

1|0
    0|0