Kızlar, kızlar? vucut temızlıgı ıcın?

kızlar vucut temızlıgı ıcın neler kullanıyorsunuz?
onerdıgınız her hangı bır urun varmı?

0|1
5

En İyi Kız Görüşü

• Jips ya da abur cubur yrmiyorum çikolata yiyprum ama bağımlısı değilim olmasa aramıyorum yatmadan önce krem sütlü krem sürüyorum suratıma elime su tüketimi çok önemli suyu doğru tüketirsen yüzün parlar canlı durur yok suratım yağlı yok kuru bunu takma yağlı cilt parlar ve bence yağlı cilt daha iyi tabi fondoten falan fazla tutmuyo ayrı konu ama parlaklık açısından güzel duruyo yürüyüş çok önemli yemeklerde salata tavsiye et limonlu he bide ssabah bir bardak ılık suya yarım limon sık iç aç karnına yağ yakını hızlandırıyo çay içmek yerine yeşil çay melisa çayı farklı çaylar iç -okuduğun için teşekür ederim

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Lazer yap kurtul

1|0
    0|0
  • öncelikle vicudun temiz kalmasını istiyorsak zararlı yiyeceklerden uzak durmamız gerekiyor mesela cips çokalata gibi zararlı yiyeceklerin arkasında bandrolar var siyak yeşil felan gibi siyah hiç birzaman yememiz gerekiyor meyve çok tüketmemiz gerekiyor ve zeytin yalan yalarsak vicudumuzu herzaman güzel kalır hiç olmasa hafta da 1 2 defa yalayın bakın ne güzel oluyor yümşacık ben arada sırada uyğuluyorum

1|0
    0|0
  • Zeytinyagli sabun.

1|0
    0|0
  • doğal peeling yapabilirsin bir de niveanın duşta vücut kremini öneririm güzel bir ürün

1|0
    0|0
Yükleniyor...