Cinsel tacize uğradığında ne yapardın?

Metrobüste cinsel tacize uğradında ne yapardın,?
sana birisi sürtünmeye başlarsa otobüs harket halindeyken ve kalabalık oldun da sana yaslanırsa ne yapardı oluruna mı bırakırdın ve ya dönüp birşey söylermidin?

0|0
18|23

En İyi Erkek Görüşü

• uğradım birşey yapamadım

1|0
    0|0
    • bende birşey yapamadım 45 dakika sürdü kalabalık nereye dönsem hep erkekler bir de güzel bayan gördüklerinde hemen erkeler yanaşıyor

• Dünyanın her yeri boyle canım başka ülkelerde ayni bana güven onlar sadece geliyorlar kıza içki ismarlayip birkaç saate yatağa atıyorlar bizim ülkede kızla konuşma sıkıntısı çektiğinden tacize basvuruyorlar kızlarda boyle erkeklerde

• İstanbul çok karma oldu anlatabiliyormuyum göç felan alınca keko sayısı arttı böyle olaylar fazlalaştı bende otobüste aynı şekilde taciz edildim birkaç defa

En İyi Kız Görüşü

• Geçen gün minibüsteyim ve aşırı kalabalık. Yanımdaki kız sürekli beni ittiriyor önce kıza bir sinirlendim sonra baktım bu kız bişeyden rahatsız of puf yapıyor. Neyse aradan 2 dk geçmedi bu kız bir bağırdı sen napıyorsun o.. çocuğu senin s*kin kopsun falan. Minibüs şok, ben şok. Çocuk benim sol arkamda duruyordu o kadar asabım bozuldu ki bir an istem dışı elimin tersiyle hiç dönmeden şak diye indirdim çocuğun suratına. Minibüs o an daha beter şok. Kız falan sustu herkes şaşırdı tabi benim vurmama. Neyse şoför durdu, diğer adamlar kadınlar bunu ite kaka indirdiler minibüsten. Ama ben hala nasıl vurduğumun şokundayım. Şu an olsa asla vuramam ama o kadar sinirim bozulmuş ki elimin tersiyle arkaya doğru yapıştırdım. Yine olsa yapabilir miyim bilmiyorum da bu insanlardaki bu yürek yemiş tavır nereden geliyor anlamıyorum. Kalabalık bir yerdesin, insanların kafası zaten bu tür şeylere atık bir de kalkmış minibüste genç kıza yaslıyor. Düşününce iyi yapmışım diyorum.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bizde metrobüs yokta lise dönemlerimde bir kadın dayamıştı tamponu bende dalgama bakmıştım :D

0|0
    0|0
  • erkek halimle bana denk geldi bikaç kere :)) kızlar nasıl yapabiliyorsa böyle şeyler. tabiki sırtımı dönerim. uzaklasmaya calışırım. ne münasebet. helali bekliyoruz o kadar sıradan birisi gelip dokunamaz :)

0|0
    0|0
    • Üniversitede amfide yer kapmak için amfiye koştururken bir kız önüme geçip kalçasını bana doğru ittirmeye başlamıştı. Kızlar için otobüste, metroda zor bir durum. Orda tokat atsan ya da sapık diye bağırsan takip edip zarar verebilir. Biber gazı taşıyın hanımlar.

• aslında karmaşık bir durum nasıl bazen cidden sürtünme olur ama onların dünyadan haberi yoktur o zamanda gerçekten masum bir kişi zan altında kalır ama gerçekten sürtünmek için yanaşanlar da vardır önemli olan ikisini ayırt edebilmek

0|0
    0|0
  • banada kızlar yaptı yani napalım şimdi adamımı keselim e vaaar bunlar ahlak yoksunu insana naparsın şikayet edersin !

0|0
    0|0
  • sağa sola kaçıcaksın çok sinirine dokunursa napıyorsun sen diye serrt çık sonra sını millete bırak onlar gerisini haleder

0|0
    0|0
  • Ugramadım

0|0
    0|0
  • genelde telefonla uğraşıp içimden pis pis gülerim, çok haz verici be, ama erkek olunca arkamı dönüp ters bakıp uzaklaştırırım.

0|0
    0|0
  • napıyon ln sen der yakasına yapışırdım

0|0
    0|0
  • Kavga cikartirim acil cikis çekicini kafasinda parcalarim 😂

0|0
    0|0
  • Valla taciz ediliyoruz rahatsız edici bir konu tabii genelde orta yaş bayanlar yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Ugramadim

0|0
    0|0
  • Beni durağa giderken kızlar sıkıştırdı muhabbete sardimda kaçtım beni 10 sene yaslandı fırlar di yakalasalardi :D

0|0
    0|0
  • Kızların yanından uzaklaşıyorum sadece birşey demiyorum..

Erkege yumruk attım.

0|0
    0|0
  • Oluruna bırakırdım :)

0|0
    0|0
  • Burnunu kırardım.

0|0
    0|0
  • karşılık verirdim. ne yaparsa aynısını yapardım ;)

0|0
    0|0
  • Bir kere oldu kavga cikardim bir kerede tacize eden birine otabusun ani fireniyle omuz attim

0|0
    0|0
  • Kadinin biri yaslamisti bana bir cekil bee demistim :D

0|0
    0|0
  • "Ben senin bildiğin erkeklere benzemem" diyerekten cıngar çıkartırım. :D

0|0
    0|0
  • Sana surtunseler sen ne yapardın?

0|0
    0|0
  • kucağıma bilerek düşen kız bile oldu.

0|0
    0|0
  • kız geliyor önüme dayıyor bir şey yapmıyorum güzelde oluyor bir bakmışım ineceğim durağa gelmişim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Avaz avaz ifşa ederim acımam

1|0
    0|0
  • Dönüp birşey söylemek ne kelime çok çirkefim ağzına sicarimmmm onun orda

1|0
    0|0
  • Otobüs veya başka bir yer fark etmez sessiz kalamam

1|0
    0|0
  • vallakıyamet kopar karakolluk olurum adanalıyım nede olsa. susmayın kızlar!

1|0
    0|0
  • Sessiz kalmam

1|0
    0|0
  • Başıma geldi o terbiyesizliği yapan kişiye birşey dememiştim ama öyle bir baktım ki metrobusteki adamlar anladı bana sen su köşeye geç dediler adamı dovuceklerdi nerdeyse

0|0
    0|0
  • Dirseğimi midesine gecirir kafasina cantamla vurup onu linc etirirdim ki bidaha kalkisamasin

1|0
    0|0
  • Şeyine tekme atardım sanırım ya da şoka girip olduğum yerden ayrılırdım

0|1
    0|0
  • Bir defasinda yasadim. o hic utanmadi ama ben chok utanip yerimi chok zor olsa da deghishtirdim

0|0
    0|0
  • tekme atarım, kafasını gözünü yararım valla 😂

1|0
    0|0
  • bas çığlığı. susma kadın!

1|0
    0|0
  • Genc kizlar ses cikarmaya korkuyo ben cingar cikaririm sesinizi cikarin ki rencide olsunlar

1|0
    0|0
  • tokat atarım

0|0
    0|0
  • bagırırdım

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmam

0|0
    0|0
  • Eylem sözden etkilidir. Hiç bir şey söylemem yumruğu gözüne çakarım.

1|0
    0|0
  • Yerimi degistiririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...