Dövmem var kolumda, asker ve polis olmam imkansız mı?

Evet arkadaslar bilenler bilgilendirirse sevinirim polis veya asker olmak istiyorum guneydoguya gitmek istiyorum dovmem var buyuk biraz kolumda, desifre falan diyor baska sitelerde ama hic mi puf noktası yok gorunmemesinin?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır dövmen olmamalı. Bir iz olsa bile sorun çıkabiliyor sonuçta. Maalesef, bende polis olmak isterdim boyum kısa, sanada böyle birşey engel olmuş.
    Bana sorarsan hep saçmalık valla.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Polisim dovme isi olmaz

0|1
    0|0
    • hadi ya hic mi olmaz peki ozel kuvetler falan gibi ya da normal komiserlik falan ilerde?

• Evet. Ama sildirse bile birazda olsa iz kalıyor yani maalesef tamamen silinmez.

• @Fate_Brave_Laugh sikinti olmaz iz kalsada bisey demezler

Kızlar Ne Diyor 1

• Malesef mülakatlarda anadan doğma soyunduğun dahi oluyo saklama gb bir şansın yok. Lazerle sildir nasip olursa göreve başladıktan sonra görünmücek şekilde tekrar yaptırırsın. Allah yardımcın olsun..

0|1
    0|0
    • ya peki dovmesi olan polisler var onlar nasıl gırmısler

• Göreve başladıktan sonra yaptırmışlardır göze carpmayan bir yerde olduktan sonra sürekli soyup bakmazlar adama sadece mülakatlarda üzerinde duruluyo

Erkekler Ne Diyor 3

• Dövme olmaz kardeşim.

0|1
    0|0
  • Polis veya asker olduktan sonra hangi birimlerde görevlendireceğiniz belli değil. İstihbarat gibi gizlilik gerektiren birimlerde de görevlendirilme ihtimaliniz var. Bu birimlerde takip tarassut görevleri yapılır. Bu görevde en çok dikkat edilen husus tanınmamaktır. Vücudunun her hangi bir yerinde tanınmayı kolaylaştıracak yara, ben ve dövme gibi izler olursa, hem yaptıkları görev riske girebilir, hem de terör örgütlerinin hedefi haline gelebilir.

Taşıdığı bariz izlerin illa yüzünde olması gerekmez. Yaz ayında bulunduğu ortama ve giydiği kıyafete göre bu izler farkedilebilir.

0|0
    0|0
    • Anladım tanınma durumları çok mokoko sanırım yani yazları tsihrt giydigimde kabak gibi dovme olacak kolumda olası bir istihbarat zor. ama peki mesela öyle istihbaratlar var atıyorum teror orgutlerine sızıyorlar sanki catısma anında da askere sıkıyormus gibi hep ıska mermi sıkıyorlar onların operasyonu ne zaman bıtecektır sızce?

• Fazla film izleme yeğen.

• ben film izlemem yegen sadece ekşın

• yaa sil git ol cokmu zor :D

0|1
    0|0
    • kardesim gene kalıyormus kalıntıları hep arastırdım

Yükleniyor...