Yardıma İhtiyacım Var?

Arkadaşlar şimdi cok caresiz kaldıgım için yazmak durumunda kaldım 1.90 boyunda kıvırcık saclı biriyim 1 yıl omce bı sevgılım oldu 7 ay surdu 7 ayın ıcınde gecmıslerını yakaladım hazmedemedim 7 ay innde 20 kere ayrıldım sorun burda basladı kendımı yetersız goruyodum bırakıcak zannedıyodum dar gıyınıyodu dar gıyınmenı ıstemıyorum dedım kız gıdıp esofman alıp gıydı ama 7 ay sonunda bıttı ve sorunlarım basladı dısarı cıkınca herkes bana bakıyodu yanı kıme baksam bana bakıyodu artık kendımı garıp hıssetmeye basladım careyı sacımı kestırmekle bulucagımı zannettım ama olmadı hep kendımı dusuk goruyorum kendımı arkadaslarımla kıyaslıyorum ne bılıyım ozguvenımmı lıse son sınıftayım uyku duzenım yok kendımı tıpsız buluyorum sıgara ıce ıce cıger kalmadı nerdeyse artık bocalıyorum her durumda her seyde kaybeden ben oluyorum bı hedefım yok zaten ısler gıttıkce sarpa sarıyo ve ben ne yapıcaımı bılmıyorum gece yatmaz aksam kalkan bırıyım sıvılcelerım fılan arkadas ortamındada artık ezılmeye basladım ders desen oda yok zaten herseyın artık duzelmesını ıstıyorum ama onumde bak boyle yap bu yolda devam et bunu yap dıyen yok kendıme o kadar kez soz verdımkı bu sefer son dıye olmadım umudumda kalmadı hıc bıseye hevesım yok onerılerınızı beklıyorum

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini niye düşük görüyorsun ki? Bence görmemelisin. Kendini tipsiz bulduğunu söylemişsin. Her insan tipli olmak zorunda değil. Kaldı ki her insanın tip anlayışı başkadır, göreceli kavramlardır bunlar. Bence sende bayağı tip vardır, ondan bakıyorlardır 😄

Kendini arkadaşlarınla kıyaslama. Herkes birbirinden daha üstün olma uğraşında. Bilirsin, bu ergenlikte olan bir şey (arkadaş grubunda yer edinmeye çalışma vb.). Kendilerince havaya girip seni dışlayabilirler. Zaten bu son senen, değil mi? Iyi işte, bir daha görmezsin hiçbirini üniversitede 😊

Bak şimdi, ne yapacaksın biliyor musun? Benden sana birkaç tavsiye :

Ailenle aran bozuksa düzelt. Onlar senin en değerli varlığın.

Düşün şimdi. Örneğin "5-10 sene sonra kendimi nerede görmek istiyorum?" de kendine. Buna göre kendine göre bir hedef belirle. Hiçbir şey için geç kalmış değilsin. Zararın neresinden dönülürse kardır. 😉

Sigarayı bırak. İğrenç bir şey 😖 Sana kesin bir çözüm getirmez, tam tersine seni oyalar.

Sivilcelendin mi? Muhtemelen ağzına ne koyduğuna dikkat etmiyorsundur. Sağlıklı beslen. Dikkat et kendine, ot ye ot 😂😂 (Et de ye tabi)

Uykunu düzenle. Senin yararına.

Dürüst, doğru bir insan ol...

Son olarak, eğer ümidin kalmazsa bunların hepsini kendin için yaptığını düşün. Bir sorun olursa bize yaz 😉

Ayh, çok uzun konuştum 😂😂😂

Başarı dileklerimle...

0|0
    0|0
    • tamamdır cok tessekkur ederim dedıklerını yapıcam valla bılmıyorum burada yenıyım nıcın baktıklarını ama onu sorusunuda sordum abla ama ordanda tam bı sonuç alamadım tabı:d

• Kendini geliştirerek başarılar elde ederek egonu tatmin edebilirsin bak gör nasıl değişecek herşey fizik problemin yokmuş çok şükür kızlar tipe bakmaz oğlum kızlar güce bakar güvene bakar ağzın yaptığı lafa bakar paraya bakar zekaya bakar kalk ve harekete geç

0|0
    0|0
    • nerden baslıycagımı bılmıyorum :( para cok sukur oyle para sorunum yok ama yalnışmı düşünüyorum onuda bılmıyorum ama ılk kenndımı ıyı hissedersem yanı ozguvenım olursa arkasından hersey gelır dıye dusunuyorum

• ablacım valla giyim filan halledilrde su tipten bı rahat etseydim

• Ya birazdan ergenlikden kaynaklanıyor sana öyle geliyordur bunalım sebeplerin de ondan geçecek zamanla

• Kimse senden değerli değil güzel kardeşim lütfen kimse için hayatını yakma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...