En fazla ne kadar tahammül edebilirsiniz?

Karşınızdaki insanın, sizin tahammül sınırınızı zorladığı nokta nedir? En fazla ne kadar tahammül edebilirsiniz?

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• kafama göre

1|0
    0|0
  • Baya sabırlı insanım 😄 tabi sınırı asılmadıkça. Bunu farkettiğim anda ortamdan uzaklasırım, deyse ya kalbini ya da canını yakarım

1|0
    0|0
  • karşı taraf havluyu atıncaya kadar.

1|0
    0|0
  • Tahammül yoksa bizde hayatıma karışanın hayatına sokarım.

0|0
    0|0
  • Tahammül edemediğim şeyleri önceden saymışımdır kesin (herkese sayarım) yapıyorsa yol veririm tahammül etmem.

0|0
    0|0
  • Bir iki uc... En fazla

0|0
    0|0
  • Mesela ne gibi ölçü?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sabırlı bir insan Değilim kafam kaldırmıyor zaten boş muhabbeti (kadınların muhabbetini) anında müdahale ederim hiç sabretmem

0|0
    0|0
  • o anki ruh halime göre

0|0
    0|0
  • Sabır sınırımı zorlarım sonuna kadar ama vazgeçmiyorsa geçmişini...

0|0
    0|0
  • Ben geri dönene kadar mücadelemi veririm tabi mücadele verirkende kendimi asla küçümsetmem baktım gelmiyor o zaman giden gitmiştir çünkü benim değildir diye güle güle derim

0|0
    0|0
  • bilemem damla karşımdakina , duruma ve psikolojime bağlı.

0|0
    0|0
  • Sınırim yoktur
    Sonsuza dek tahammül ederim

0|0
    0|0
  • Sabırlıyımdır;))

0|0
    0|0
  • muhatabım sensen buyur kerpetenle tırnaklarımı çek gıkımı çıkarırsam...

0|0
    0|0
    • yok ya şaka yaptım çarpılırım marpılırım sonra... ben efendi efendi uzaktan tapmaca...

• :D efendi efendiyse sıkıntı vermez :))

Kızlar Ne Diyor 8

• en son Allaha havale ederım sevdıgım ınsansa vee sonucta hayatımda varlıgını sursun ıstedıgım bırıyse tahammul ederım bırcok seye ama haksızlga pek tahammulum yoktur ama ona da tahammul etmıslıgım var sevdıklerım oldugunda... bu konuda Allahtan yardım ısterım cunku sevdıklerımı bır cırpıda sılemem ben o yuzden anlamaları ıcın dua ederım sabır gosterırım mutlaka bırgun haksızlık bana hak olarak sevdıklerımın daha cok sevgısı olarak gerı doner... bunu bılıyorum. dedıgım gıbı bazen ınsana herseye tahammul edebılır ama en tahammulsuz oldugum konu haksızlıktır

1|0
    0|0
  • Tahammülüm yok

1|0
    0|0
  • Kimseye tahammül edemiyorum 😐

1|0
    0|0
  • Dövene kadar tahammül ederim

0|0
    0|0
  • Gamsızlığım yüzünden bana tahammül edemezler asıl 😄