Civcivlerden çok korkuyorum?

Bunu nasıl yenerim arkadaşlar civcivlerden çok pis korkuyorum ve korkudan ağladığım oluyor yazın bir civcivle aynı ortamdaydım ve korkudan ağlaya ağlaya öldüm. Masaların üstüne çıkıyorum civciv görünce? İnanmayabilirsiniz ama yemin ederim ki korkuyorum.Civcivlerden çok korkuyorum?

0|1
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hahahahahaha kediden ve köpekten korkmanı anlarım onlar sana zarar verebilir kolayca. Ama civcivden korkan ilk defa okuyorum birşey yapamaz ki sana zaten parmağın ile tokat atsan 4-5 metre uzağa fırlıcak. :D Bir korkuyu yenmenin yolu o korkunun üzerinegitmektir belki Civcivden değil horozdan korkuyorsundur :D Çünkü horoz sardırıyor.

0|1
    0|0
    • Horozdan hiç korkmam sadece civcivden korkarım

• Hahahahaha sana iyi seni birazdaha korkutayım sana böyle bir sır vericem sakın 10'dan fazla civcivin yanında durma geceleri onların içine canavar giriyor seni kemiklerine kadar pirana gibi yerler ha :D

En İyi Kız Görüşü

• Allahım en tatlı en güzel hayvandan korkuyosun 😊zamanla aşarsın bence korkularınla yüzleş ve ona yakınlaşıp sevmeyi dene inan bana çok tatlılar özellikle seni annesi gibi görüp yanına yanaşıyolar ya o duygu güzel

0|0
    0|0
    • Hayır o an korkudan bayılarak ölürüm

• Tek başına olma bunu aşman için sana yardımcı olabilecek bir adet arkadas ve bir adet civciv gerekli hazırlanışı sen korkunla yüzleşmeye çalışırken arkadaşın seni cesaretlendirmeli ve sende bunu aşmalısın 😃😃😘

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 11

• Dünyanın en tatlı şeyinden korkuyorsun inanılmaz :D sana karşı en ufak bir savunması yok onun üstüne bassan ölür zaten yazık

0|0
    0|0
  • Benim ruyama girdiler be bende çok pis korkuyorum şu tipe bak

0|0
    0|0
  • Böyle bişeyi de yeni okuyorum zararsız bir hayvan halbuki benim de bocek fobim var onlarla aynı ortamda duramıyorum böcek sevimsiz bir hayvan sonuçta zararlılarıda var ama civcivin insana bir zararı yok bir olay mı yaşasın acaba önceden civcivle ilgili :/

0|0
    0|0
  • Civcivden mi korkuyosun😳 ya ben onları içime sokarım

0|0
    0|0
  • Tipini mıncırırım ben bunun 💜

0|0
    0|0
  • Olabilir bende balıktan korkuyorum hemde ölesiye 😄

0|0
    0|0
  • Haha nie korkuyosun ki çok sevimli değiller mi sence de :)

0|0
    0|0
  • Aman uç zaten yerdi o seni.

0|0
    0|0
  • ya neresinden korkuyosun ben koynuma sokup uyutuyodum civcivimi :D korkularının üzerine git

0|0
    0|0
  • niye acaba :( aslında çok tatlı bir hayvan ya :/

0|0
    0|0
  • Oy su minnoslardan nasıl korkulur gı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...