İnsanlar neden karsiliksiz allaha inanip ibadet etmemeistir?

cunku insanlar her ibadetin her inancin her imanin karsiliginda allahtan cenneti istiyor ama allah soyle deysid sen ban a ibadet iman etsen dahi cennete koymicagim dese zerre insan ibadet iman etmezdi insanlar allahin azabindan korkupda iman etmis aslinda kendi isteginizlen hic bir insan oglu iman etmemistir sadece korkutuklari icin hem musluman inanci oldugu halde cahillik kotuluk yapcak kadar bence insanda zerre inanc iman yoktur her zaman supheniz vardir ama sunuda unutmayin hic bir insan oglu cennete ceheneme girmiyecektiyr yani cennetin cehenemin yaratilis sebebi bana ibadet iman etmek degil cennet ceheneme girilciektir kacinilmaz gercektir bu

Güncellemeler:
ve insanlar her zaman yalancidir ve zor durumda olmadikca zerre kadar allaha muhtac olmamaistir anca insana

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Neyi anlatmaya çalışıyosun onu çözemedim Kardeşim zaten düzen bu eee o zaman bir işe gir ama patrona deki ben maaş istemiyorum mühim olan iş yürüsün ya tabiki her kul cennete gitmek ister senin yaptığın ibadet Rabbimin bize kusursuz bu bedeni karşılamaz normalde büyük bir nimettir bu Rabbim bunun üstüne Cennetle müjdelemiş ve sınırsız nimet vermiştir karşılıksız almadan vermek şüphesiz ki ALLAH C. C MAHSUSTUR. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...