Dert yanmaya geldim sıkılmayacaksanız okuyun?

Merhaba, henüz 18 yaşındayım. Hayatım boyunca aşırı büyük bir dertle karşılaşmadım. Ailem birlikte, aç kalmadım, ölen bir yakınım olmadı, ebeveynlerim yanımda en ufak bir tartışma bile yaşamadılar. Bu demek olmuyorki benim sorunum sıkıntım yok. Aileme hiçbişey anlatamıyorum anlattığımda tüm sülalenin haberi oluyor, arkadaşlarıma anlatamıyorum senin yaşadığın dert mi diyor kendi dertlerini anlatıyorlar. Senin cebinde para var senin ne sıkıntın olabilir diyorlar. (günlük harçlığım 10 tl sadece tutumluyum). Kendisi aynı bokun mavisini yapıyor bana ahkem kesiyor nasıl yaptın bunu diye. Arkadaşlarıma açılıpda uzun uzun yazamıyorum hiçbir şeyimi. Hepside her bokumu bildiğini zannediyor. Bazı davranışları hele beni çıldırtıyor. Dün fark ettim ben herşeyi içime atıyorum bilmedikleri çok şey var. İçimi boşaltamadığım için sinir krizine giriyorum. Söylemek de istemiyorum açıkçası. Bunları konuşabileceğim tek bir kişi var oda bana yazmıyor. ne yapmalıyım deliricem iyice?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seni dinleyebilecek bir arkadaş edinebilirsin belki, veya yalnızken yazarak kağıtla dertleşmek de güzel bir yol, her şeyi içine atma sana zararlı, takmamaya çalış kafana az duygusuz ol, istersen dinleyebilirim seni.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazarak içini dökmeyi dene. Zaten dostluklar bir yere kadar geliyo ve geçici. Duyulma yayilma gibi pürüzler de oluyor. En iyisi yaz ve yak. Veya benimle konusmak ister misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• her şeyi içine atman hiç iyi bir şey değil. o yazmasını beklediğin kişiye de bu kadar çok bel bağlama..

0|0
    0|0
  • neden tek kişi olsun ki seni dinleyecek dertlerine ortak olacak elbette bir sürü insan vardır sen kendini tek kişi ile kısıtlama yeter ki..

0|0
    0|0
  • istersen konuşup dertleşiriz

0|0
    0|0
  • Benimle konuş..

0|0
    0|0
  • sabret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende seninle ayni durumdayim. Bu yuzden cok iyi anliyorum. Yakin bir arkadas edin. Eger yardimim dokunacaksa ben dinlerim seni dertlesiriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...