Bana lütfen aydınlık bir yol gösterin :( ?

Ben yakın bir zaman da sözlendim.
Sözümde sadece bana yüzük takıldı eşime değil bunu karşı tarafa kabul etmem dememe ragmen damada yüzük almayıp sen böyle istedin dediler akrabalarımın içinde beni rencide ettiler.
Bir ay sonra nişanım var ama karşı tarafla ne hiçbir konuda konuşuldu ne başka bısey oldu aradıgımız da telefonlara bıle bakmıyorlar neymıs canları sıkkınmış.
Ben sadece sözlümle konusuyorum o da nişan size ait elbiseni kendin alacaksın eğer almazsan benım damatlıgıda sen alırsın dedi.
Sürekli kendilerine göre plan yapıyorlar biz böyleyız bize uycaksınız diyorlar.
Ailem git gide huzursuz olmaya başladı ve bu sabah annem bu iş artık bitsin dedi.
Sizce ne yapabilirim :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bencede annen doğru söylüyor bu iş bitmeli. Çünkü hem sana hem ailene zarar. Ve bunların size zararı olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence bitirmelisin çünkü gözle görülür büyük dengesizlikler var ailen çok bile dayanmış kafayı mı yediniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bitir bence :)

0|0
    0|0
    • sağol ya cok yardımcı oldun :(

• Bak şimdi sen kız tarafısın asıl kız tarafının sözü geçmeli eblilik konusunda eğer anlattığın gibi kelimeler ciddi ise neden kendini yoruyorsun

• Benim rahöetlik teyzeme neler çektirdiler onlarda öyledi ama işte öldükten sonra kıymete bindi oda kocası olacak kişiyi seviyordu ama yapmayın sonunuzu düşünün lütfen acı çektirme son pişmalık fayda etmiyor

• Miraz kavgasımı bu mk.
    Çıkar ilişkisi at yüzüğü.

0|0
    0|0
  • nerden buluyorsun böylesini anlam veremedim

0|0
    0|0
  • Ayrılabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!