Bunlar nasil iğrenç korkak bir insan ya?

Ya dolmuşta 8 kişilik koltuk var hepsi dolu diye almadı ne korkak adam bunlar yaaa al İşte oturayım arkaya ne polis görür ne de ebem Allah Allah okula gidemiyoruz be. İşsiz halime katlanıp beni sakinleştirecek biri lazım :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde alırlarda binmek istediğin yerde polis uygulaması vardır mutlaka :)

1|0
    0|0
    • Ya 100 kere bindim hiç polis tutmadı. Dua eder yere otururdum besmele çekerdim yine gelmezdi. Bu Hollandalılar tam bir mal

• Hahahaha polis yakalamaya gelirse 1 saniye sürmez benim kaçmam zaten 😂 Kalırsın öyle orda :D

• Öyle mal gibi kalırım dimi sende beni hemen sattın :) bu arada eig için teşekkürler..:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Psikoloğa gidebilirsin.

1|0
    0|0
  • şşşşşşşş. sakin... sakin... geçti...

1|0
    0|0
  • toplu taşıma sorunu çözemeyen yöneticilere lanet olsun

1|0
    0|0
    • Valla billaha ya koca okula dolmuş mu gider ya

• adanada metro üniversite, hastane, havaalanı, otogar hiç bir yere gitmez 15 kişilik dolmuşlar taşır insanları

• Şu samimiyeti hayır severliği görüyormusunuz ya dolmuştan belli nekadar güzel millet olduğumuz

• Sakin ol genç...

1|0
    0|0
  • korkaklar zalimler D:

1|0
    0|0
  • iyi yapmis bence :)

1|0
    0|0
  • Sakin ol anlat derdini rahatlarsın

1|0
    0|0
    • Abi koca okula dolmuş gidiyor :/ :D

• Doğru diyorsun da, kim sabah erkenden kalkıp tren istasyonuna yürüyüp trene binip sonra otobüse binip sonra yürücek? Kapının önünde dolmuş durup okulun önünde indiriyorsa? :)

• o zaman ben bırakım seni okula :)

• Bır daha ki dolmuş bekle :)

1|0
    0|0
  • Başka dolmuşa bin sende

1|0
    0|0
    • Ozaman gec kalıyorum okula :/ cünkü 1 saatte bir geliyor

• Dolu koltukta nereye oturcan kız çatlak

0|0
    0|0
    • Yere Allah Allah 😄 Hem Türkiye'de 10 kişilik dolmuşa 20 kişi giriyor bişey olmuyor

• Sen hollanda'daymışın doğru olanı yapıyorlar ama sen türk olduğun için yadırgıyon

• Yoo yadırgamadım kime olsa yapar zaten bu şöför her kurala uyuyor tam bir Hollandalı işte. Diğer şöförler çok iyi misal 18 kişi sokuyor dolmuşa. Burda öyle Türk, afghan, yahudi ayrımı felan hiç yok. Nede olsa özgür bir ülke :)

Kızlar Ne Diyor 1

• :D :D Bende kızıyorum onlara :D Sonra protesto amaçlı metroyla gidiyorum okula kahr oluyorlar. Dön ela döön diye yalvarıyorlar. Ama ben yer miyim ;) Süründürüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...