Herkes güzel ya da yakişikli olsa ne değişirdi ki?

Niye arada bu kadar ucurumlar var? Herkes boyle olsaydi iyi olmazmiydi?Çirkin olan napsin dikkat cekmeyen hep ekstra birsey yapmak zorunda sevilmek için?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O zamanda bir çirkin bulunurdu illaki.
    Daha az güzel olanı , çirkin kabul eden bir zihniyet ortaya çıkardı. sonuç olarak güzellik göreceli bir kavram. herkesin ölüp bittiği miranda kerr leri adriana limaları da ben beğenmiyorum mesela. onun gibi bişey. önemli olan onların güzelliği değil. bizim bakış güzelliğimiz.

0|0
    0|0
    • ama smdi net seyler vardir orn brad pit bu adam yakisiklidir sen bu adama cirkin diyemezsn bnce ya da o dedigin hatunlara ulasamadign icin beynin sana oyun yapiyor bnce ayni ortamda olsan senle ilgilense kesinlikle asik olursun

• @tuubatuuba aşık olursam öyle bir kıza aşık olurum heralde :) hayır bile diyemem ben ona. desem bile 10 dk sonra pencereden atarım kendimi :D

• cok güzel ama hakkın var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• düşün ki herkes güzel, o zaman güzel diye bir kavram olurmuydu?
    düşün ki herkes çirkin, o zaman çirkin diye bir kavram olurmuydu?
    düşün ki herkes zengin, o zaman fakir diye bir kavram ve üretim işcisi diye bir şey olurmuydu?
    düşünki herkes fakir, o zaman onların rızıklarına vesile olacak olan zengin kavramı olurmuydu?

0|0
    0|0
    • oyle bir kavram olmasina gerek var mi peki soncta gozune herkes iyi glck

• haklisin biran nefsime uydum. çok şükür hersey icin Allah a

• valla güzellik önemli ama tek basına yeterli değil adamına cattınmı güzellikt kurtarmıo Allah bahtını güzel yapsın

• Çirkinlik göreceli bir kavramdırrr...

0|0
    0|0
  • Çirkin moda olurdu

0|0
    0|0
    • sanmam herkes burak ozcivit yakisiklignda olsa insanlar mtlu olrdu bnce

• Kendini güzelleştirmek
      Her yonden
      Ve Takdir-i ona bırakırsan o sana dilediğini öğretir dilediğini verir

• eyw bro saolasinn

Yükleniyor...