Kızlar, ayağı kokan birine ayağın kokuyor demenin yolları nelerdir?

arkadaşınıza kardeşinize ya da tanımadığınız birine bunu nasıl söylersiniz direk ayağın kokuyomu dersiniz yoksa farklı türdenmi söylersiniz gerek şakalarla gerek belirtilerle

Güncellemeler:
anılarınız varsa onlarıda yazın lütfen espiride lazım ama değilmi kimle böyle bir anınız oldu
gayet farklı cevaplar

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

• Kalbini kırmaktansa benzetme yaparım mesela bizim bir arkadaş vardı çok ayağı kokuyordu eczaneden kremler pudralar filan almış şimdi daha iyi olduğunu söylüyor gibi gibi şöyle dokundurarak benzetmeler yapabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ben diyemem ya rencide olur falan üzülürüm. gerek yok. cefakar insanım ben kokudan bayılmaya razıyım :D

0|0
    0|0
  • Bir sey kokuyor ama anlayamadim

1|0
    0|0
  • Sanki birşey kokuyor de eşek değilya anlar

0|0
    0|0
    • bizimkiler sanırım eşşek cinsinden anlamıyorlar

• Kokulu çorapları çıktı ben kendime aldım çok memnunum sana da alayım mı?

0|0
    0|0
  • Dire olarak Pis ayak derim 😃

0|0
    0|0
  • Ben direk ayağın kokuyo git yıka derim bence insanlık hali yıkarsın geçer büyütmemek lazım

1|0
    0|0
    • bunu direk diyebildinizmi gerçekten

• Anladım ya boşver takma kafana

• zaten yazın geliyor problem yok şükürki

• yüz kaslarını kullanman gerek. Ortalama bir nefes alırsan ve sürekli olarak nefes vererek ses tellerini titretmen "ayağın kokuyor"
    Yani a. y. a. ğ. ı. n k. o. k. u. y. o. r kelimesini çene kasların ve dilin yardımıyla istediğin ses tonunda seslendirmen suretiyle konuşmuş olursun.
    Not:bunu yapabilmek için metabolizmanın doğru çalışması yanında başlıca
    -çene
    -boğaz
    -ses teli
    -akciğer
    -dil
    -dudak
    Gibi organlara sahip olman gerekecek.

0|0
    0|0
  • Direk derim
    Ayağın kokuyor yıkayip baska corap giy diye

0|0
    0|0
  • Kardesım derken ablam var onada gıt ayagını yıka ölcem kokudan derım 😂😂bız oyle anlasıyoruz 😂😂

0|0
    0|0
    • kafanızda epeyi abla terliği darbesi vardır heralde

• Anlasma tarzımız bu yapcak bısey yok kırılsa zaten alaycı bı tarzda soylemem

• Eğer bir arkadasimsa diyemem heralde ama ailemin bir üyesiyse direk derim üf çok pis kokuyor ayakların kokmus de bu kadar basit ;)

0|0
    0|0
  • etrafta sanki bir koku vvar kahkaha atıp aaaa kesin senin çoraplarından geliyodur yerleşti valla kokusuuu

0|0
    0|0
  • Diyemem ki

0|0
    0|0
    • diyememek zor ama içten içe sinir eder insanı

• Ölü ye falan mi bastin diyebilirsin ya da salaktan ne kokuyo ya burasi uf falsn diyip pencere acabilirsin o anlar ve saklar ya da terlik uzat direk oyle de anlamaz ama sen de rahatlarsin o da

0|0
    0|0
    • tecrübe edilmiş bir cevap olsagerek

• Evet erkek arkadaşımim ayaklari. kokar baya ilk zamanlar cekinirdim bisürü yola basvururdum benim de en nefrer ettigim seydir susup kalamiyordum yani zamanla tabi degisiyo simdi dizlerinin ustunde yurutup banyoya sokup yikattiriyorum oyle muhatab oluyorum cokfena tikim var midem kalkiyo

• yöntemlerinizde iyiymiş yalnız

• demem

0|0
    0|0
  • direk soylerim

0|0
    0|0
  • ayağın kokuyor sanırım kanks

0|0
    0|0
  • Dost acı söyler ben nazikçe uyaririm

0|0