Kadinlar vatani gorevinizi yapiyor musnuz bakayim?

Basbakanin dedigi gibi, dogurmak kadinin vatan goreviymis. Kurtaj yapanlar vatan haini, sezeryanla doguranlar bedelli, normal dogum sirasinda olenler de sehit olacakmis.

http://m.t24.com.tr/haber/dis-macunu-ve-kondomlar-artik-marketlerde-satilmayacak,327013

Artik kondomlar da markette satilmayacak. Bu devlet daha ne yapsin arkadas. bir tavsan gibi ureyelim diye elinden geleni yapiyor. Hem ahmetcigimin sozu var, bize kari da bulacakmis. En az 3 cocuk degil 6 cocuk yapin. 3'unu suriyelilere satarsiniz. Onlar bizden daha zengin.

Agape coh eyi coh. En iyi parti. Hulooogggggg.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi canım 10 tane çocuk yapalım hangi parayla bakılcak onlara maaşlar ne çok ya!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Prezervatif genel olarak mı satılmayacak yoksa sadece marketlerdemi?

0|0
    0|0
    • Adam şeyimizin keyfine bile karışır oldu 😂 yuh artık. Başbakanım biz seks yapacadık prezervatif satılmıyor bu saattede açık eczane yok ne yapalım muayene eldivenimi kullanalım latekslisinden? Yoksa poşetmi takalım?

• Eczanede 20 lira olan dis macununu migrosta kamyayla 10 liraya aldim. Sinir oluyorum artik bunlarin her bo. ka karismasina. %50'sinden oy almadin bu ulkenin. %50 senden nefret ediyor. Nedir bu cogunlukcu demokrasi meraki

• Kardeşim takma sen he de geç. Sinirlerin bozulacak sonra. Bak ben o kadar uğraştım uygun bir dille anlattım ama cehalet kör etmiş

• yapıyormuşlar mı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...