Hayatımı nasıl daha eğlenceli bir hale getirebilirim?

Üniversite mezunuyum Şu an daha atanmadım işsizim, sevgilim yok arkadaşlık ilişkilerim ise çok uzun sürmüyor. . Üniversite arkadaşlarımı gördüğüm kadarıyla çok sosyal ler geziyorlar ve kemiklesmis çevreleri var hepsinin kendine göre ve ben onlara çok imreniyorum. Benim se hayatım tek düze. Ama bu durumdan kurtulmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun hayatım nasil daha sosyal daha eğlenceli olabilir? Neler yapmalıyım bunun için? :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oranın okul sistemimi bilmiyorum okul bitiyse çalışman en iyisi olur yeni ortam vakit daha iyi geçer

0|0
    0|0
    • Kpss hazirlandim. Atanmayi bekliyorum evde.. ama bende bunun farkındayım isim olmadığı için bu beni hem maddi anlamda hem de çevre manasinda kisitliyör :(

• Yaşımin artması ile paranin ne kadar önemli olduğunu anlamam doğru orantılı oluyor :)

• Aynen kendin için hedefin yüksek olsun sürekli başarılı olmaya bak gerisi kendiliğinden gelir paran olduğu Zaman'da insanların gerçek yüzü izleyebilirsin

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• Öğrenmek istediğin bir hobi falan varsa kurslara git. Belediyelerin ücretsiz kursları oluyor. Orada farklı kişilerle tanışırsın.

0|0
    0|0
    • Bak bu gerçekten çok iyi bir fiki oldu hatta tam Şu an ismek kursuna kayıt oldum :) teşekkür ederim.. :)

• Rica ederim.

• buna çözüm bulursam ilk kendim uygulayacağım

0|0
    0|0
    • İsmek kayıt ol sende :) ben biraz önce bir kaç farklı branşta kayıt yaptım kendimi online. Hem ücretsiz hem faydali şeyler ve biraz daha çevre yapmaya yardimci olur :)

• Lise li olman kayıt olmana engel değil ki canım.

• teşekkür ederim oyleyse

Yükleniyor...