Biraz akıl alabilirmiyim?

Arkadaşlar 21 yaşındayım ben, kardeşim 15 yaşında ama yaşından biraz daha saf ve çocuksu 12 falan diyelim. Beni çok severdi bir o kadar da korkardı. Bu akşam şöyle adam yerine koyup konuşayım bende ufak tefek şeyler anlatayım da rahat olsun dedim sonra bu döküldü tabi. Gaz çekmiş benzin çekmiş sigara içmiş, sapıklıklarnı dahi anlattı. ben normal bir şeymiş gibi davranıp güldüm falan ama Buna akıl vermek istiyorum da nasıl yaparım nasıl konuşurum tavrım nasıl olmalı bilemedim. Normalde temiz yüzlü eli yüzü düzgün bir çocuk ama bunları yakıştıramadım. Nasıl konuşurum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah yardımcın olsun seninde kardeşininde zor valla

0|0
    0|0
    • Sağol da ben ağzıma sigara dahi sürmedim kardeşimin böyle olması zoruma gidiyo

• Anladım ben ev tuttum olmadı yanıma alcam

• Kesinlikle ne yap et o arkadaş çevresini güzel arkadaş çevresiyle değiştir

Erkekler Ne Diyor 2

• Ulan gaz niye çeker bir insan vur kafasına bamya belasını adam akıllı abi ol

0|0
    0|0
  • Başkanım acıma ver küsküyü aynı hataya bende düştüm ama biraz daha büyüdü şimdi bana sen abimisin diyo hiç abi gibi davramıyosun diyor anlıyacağın arkadaş gibi davranddıkça hep bir üst ilginnclekte davranıyor ver odunu ben pişmanım

0|1
    0|0
Yükleniyor...