Arkadaşlar size başıma gelen olayı anlatacağım sizce kim haklı?

Bundan tam 3 ay öncesinden bahsedicem aklıma takıldığı için ve sizlerle paylaşmak için yazıyorum..
Yaz tatlinde bir erkek ile çıktım sonra benden ayrıldı bunu yakın arkadaşından öğrendim (yakın arkadaş = a kişisi diyelim)... a kişisi ile ben normal mesafeli bir şekilde konuşuyorduk okullar açıldı kız arkadaşlarımla takılırken bir tanesi onunla konuşma dedi bende neden dedim ve net birşey demedi... sonra ben a kişisine biz artık konuşmayalım kız arkadaşım istemiyor dedim kız arkadaşım b kişi olsun. A gidip b ye benim değerim yakın arkadaşınla konuşunca mı bilindi demiş halbuki bunlar taa 2013 senesinde çıkıp ayrılmışlar kız bana gelip hesap sordu işte onunla nasıl konuşursun eğer canım dediyse o mesajı bulup söylemesi ayıp popona sokarım dedi bende bul hadi kolay gelsin diyip gitti ve beni kötülüyor... ben eskiden ilişkileri olduğunu bilseydim konuşmazdım ama o bunu dinlemeyerek kendini haklı görüyor SİZCE KİM HAKLI?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalamis

1|0
    0|0
    • İşte ama kendisi farkında değil. O benim eski sevgilimle konuştu canım balım felan bayağı bir ama ben sesimi dahi çıkarmadım

• Sıkma canini degmez.

• Tamam :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakli değil nerden bilcen bastan soule

0|0
    0|0
    • Bastan soyleseymis

• Yani en iyisini yapmışsin

• Aynen :)

Yükleniyor...