BOĞULUYORUM. arkadaşım, sevgilim, sevdiğim bir hobim hiçbir şeyim kalmadı bu halden nasıl kurtulacağım bilgili birileri?

okulumun değişmesiyle hayatım resmen alt üst oldu ben zaten çok çabuk arkadaş bulabilen biri değilimdir ama bu sene durumum daha da kötüleşti psikolojim daha fazla yıpranmaya başladı Şu an da 1 tane bile arkadaşım yok yalnız hissediyorum intihar her zaman aklımda olan bir çözüm
benim düzgün bir ailem olmadı hep şiddet vardı babamdan anneme karşı. aile sevgisi görmedim içimde bir boşluk var ve insanlara çabuk inanıyorum bunun yanında çok sinirleniyorum ani tepkiler verip sonrasında pişman oluyorum bu yüzden çok fazla şey kaybettim
arkadaş bulamadığım için eskiden birinden hoşlandığımda asla belli edemiyordum ama Şu an tamamen bu işlerden bağlarımı koparmış durumdayım.. kötü hissediyorum okulum değişmeden önce böyle bir insan değildim gayet arkadaşlarım vardı mutluydum
bu ruh halinden nasıl çıkacağım? lütfen yardımcı olun bana

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• çevrenizde illa arkadaş edinirsiniz zamanla.. tabii olarak bu zaman geçene kadar ruhunuzun darlandığını anlayabiliyorum bende öyleyimdir bu süreçte konuşacak birilerini bulun uzunca konulardan bahsedin birbirinize (içimizdeki boşluktan, intihar dürtüsünden vs)
    yok edinemem diyorsanız ben dertleşmeyi severim efem işsizim yazabilirsiniz, he yok zaten bunları konuşacağım arkadaşım var ama yetersiz kalıyor diyorsanız nacizane tavsiyelerimi sıralayayım aşağıya.

hergün güzel bir şiir okuyun, bir müzik dinleyin, film izleyin, içinizden geçenleri bir kağıda aktarmaya çalışın, inançlıysanız inancınıza göre ibadet edin..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• hayatının sonu degıl sonuçta okulunun degısmesı hep bıraz pozıtıf ol bence ınsanlara gülümseyerek bak yanı samımı halını görsünler senın ztn adım atcaklardr adını falan sorarlar muhakkak onlrla samımı knsnca ztn zmnla arkdasda olunur

0|0
    0|0
    • çok geç.. herkes önceden kaynaşmıştı ben ezik imajı verdim çoğu kez yanlarına gitmeyi denedim ama takmıyorlar zaten bana çok kötü bakıyorlar kendimi çok kötü hissediyorum

• cok karamsar olmak ıyı degıldr

• karamsar değilim ama bunlar gerçekler :(

Yükleniyor...