Türkmen dagina nasıl gidilir?

Saçma gelecek ama orada ki direnise katılmak istiyorum komşusu ac uyurken uyuyamıyan ecdadımızdan ögrendiğim kadarıyla kardeşim ölürken burda elim kolum bağlı durmak istemiyorum oraya nasıl ulasa bilirim bir fikri olan var mı

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ölüme gitmekle ne kazandırmıs olucaksın onlara? Kalabalık yapmaya mı gidiyorsun? O zaman ölecegini bile bile gitme. Sen burda ettigin duayla , ibadetinle yardım edebilirsin. Körü körüne ölüme gitmekle degil.

0|0
    0|0
    • Evde oturup ezilenlerin zulum görenlerin zulmünü izlemek ölümden daha zor benim için bir türk dünyaya bedel böyle düşün üldügü icin düşüyor türkmen dağı

• ne desem anlatamıcam sana demek istedigimi. Ölüme gözün kapalı atlama. Tercih senin.

• ölüme değil şehit olmaya gitmek istiyor çok güzel birşey

En İyi Erkek Görüşü

• Türkmen dağı düştü. Kaldı bir kaç tane köy.
    Onlarda kısa bir süre içinde kaybedilecek.
    Yani bir umut yok... orada ki insanlar bile Türkiye'ye sığınmaya çalışırken, senin gitmen anlamsız.
    Sadece ölmeye gidersin yani...
    Ama gitmek istiyorsan Hatay'dan geçebilirsin oraya, orada yardımcı olanlar olur sana... sen öncelikle Hatay'a git.

0|0
    0|0
    • Direniş devam ediyor benim son bilgilerime göre vatan uğruna kan döken oldukca vatandır

• Türkmen komutan kaçtı İstanbul'a sığındı. Kendileri bile kaçıyor yani... bazılarını gaza getirip savaşa çağırmak için direniş devam ediyor derler tabi. Dediğim gibi sadece sınırda bir kaç köy kaldı. Türkmen dağı çoktan düştü yani.
      Ama istiyorsan git tabi. Kaybedersiniz de direnerek kaybetmiş olursunuz. Korkak gibi kaçmak yerine savaşmak daha iyidir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Hataya gidince gerisi kolay

0|0
    0|0
  • orada direniş falan yok. ruslar Suriyeliler bir oldu bombalıyor. illa direniş istiyorsan türkmen dağına değil ankaraya gideceksin. hükümeti vurmaya ikna edeceksin.

1|0
    0|0
  • aksaraydan dolmuşa bin...

0|1
    0|0
  • Gerçekten gönlünden geçtiği için istiyorsan helal olsun..

0|0
    0|0
  • Show yapma cihad çok zordur ama çok...

0|0
    0|0
  • Koca yürekli adam
    Adamsın sen

0|0
    0|0
  • savaş askerlerin işidir savaş eğtimi almadıysan boşa gitme

1|0
    0|0
    • Her türk asker doğar kurtuluş savaşinda hangi asker egitimliydi

• evet eğtimleri yoktu ama o zamanlar erkekler ellerinde tablet akıllı telefonla akşama kadar bizim gibi göt büyütmüyordu tarlalarda dağlarda deli gibi çalışıyordu güçlü kuvvetli dayanaklı insanlardı seni bugün şırnağın dağına çıkarsalar kaç gün aç kalabilirsin mesela

Yükleniyor...