Hayattan zevk alamıyorum?

hiç bir şey yolunda gitmiyor herşey iyi ama benim istediğim yönde şeyler hiç yolunda gitmiyor bazen kendimi öldürme noktasıne getiriyorum ama yapamam canıma kıyamam nolur yardım edin hayattan nasıl zevk alacağım illa istedikleriimin olması mı gerek napıcam?

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende böyle hissediyorum bazen. Belki hayatında bir geçiş dönemindesindir bilmiyorum ne yaşıyorsun. Ama mutlu olmaya çalıştıkça ve neden olamadığını sorguladıkça mutsuzluğun dahada artıyor. Kendini birileriyle istemsizcede olsa kıyaslıyorsundur belki bunu yapma. Ailenle mi yaşıyorsun onlarla ilişkilerin nasıl?

1|0
    0|0
    • iyi snn dediklerin doğru galiba

Erkekler Ne Diyor 7

• Her istediğin olacak diye bir kaide yok olanlarla yetinmeyi bilmek gerek dertler olur onlar seni yaşama daha sıkı sıkı sarılmanı sağlar

1|0
    0|0
  • Hayır illa istediklerinin olması gerekmiyor emin ol ki istediklerinde olsa yine zevk alamazsın. Bence biraz dine yönelsen hayattan zevk alabileceksin. Fikrim böyle inşallah yanılmamışımdır.

1|0
    0|0
    • namaz kılıyorum kuran okuyorum ve oruç ta tutuyorum

• tabii özelden mesaj atıyorum :)

• Tamam 😊

• Herkes az çok bişeyler söylemiş, bende geneline katılmakla beraber bide her şeyi akışına bırakmayı deneyebilirsin biraz bırak gelişine zaman neler göstericek bakalım

1|0
    0|0
  • isteklerinle cebelles.

1|0
    0|0
    • nasıl yani

• yapmak istemiyosun hayat her zaman gunesli ve gokkusaklı bir yer degildir hayat aldıgın darbelere ragmen ilerleyebilmedir. hayat sana bazen diz cokturur ve izin verirsen seni orda tutar. buna izin verme.

• peki. saol

• durağan kargaşanın içinde klişeleşmiş bir hayattan kim zevk alıyor. önemli olan mutluluğu yakaladığında bundan büyük zevk almaktır. herşey anlıktır ve önemli olanda anı yaşamaktır

1|0
    0|0
  • sen neden zevk alıyorsan onları yapmalısın kımseden bır beklentın falan olmamalı

1|0
    0|0
  • Her kisin sonu bahar baharin sonu yaz icindeki inancini kaybetme yeterki.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her insanin boyle donemleri olur. Sabret. Yeni insanlarla tanis duzeltmeye calis ne yolunda gitmiyor? Anlatmak istersen dinlerim

1|0
    0|0
  • Yeni hobiler edin

1|0
    0|0
Yükleniyor...