Hayatımın en korkunç gecesiydi. Hala titriyorum. Hikayeme kulak vermek ister misiniz?

Bu yazıcaklarım tamamiyle gerçektir! Eski sevgilim intihar etmesinin üzerinden yaklaşık 6 ay geçmişti. İntihar mektubunda beni suçlayıp, bana ceza vermek istediğini yazmıştı. Ortak arkadaşımız Pelin'le buluşup olayı ayrıltılı bir şekilde öğrenmek istiyordum. Fakat Pelin'in söyledikleriyle şok geçirdim. Biz Buse'yle yaklaşık 1.5 ay çıkmıştık ve onu sevemediğim için dürüst bir şekilde bunu izah ettim. Ayrıldım nihayetinde. Buse beni seviyordu ama benim onu ne kandırmaya ne de kullanmaya niyetim yoktu. Neyse Pelin'e anlattıklarına göre ona hep aramızın iyi olduğunu, gece gezmelerine beraber çıktığımızı söylüyormuş. Hatta Pelin bana ben bile seni gece onu dışarı çıkarırken gördüm. Evlerimiz yan yana biliyorsun. Gördüğümün sen olduğuna adım gibi eminim dedi. Sıkıntı şurdaydı ki ben uzun zamandır gece gezmelerine çıkmıyordum zaten Buse'yle de işim olmazdı. Peki Pelin'in anlattıkları da ne oluyordu. Buse'nin garip halisülasyonlar gördüğüne şahit olmuştum. Fakat Pelin normal bir kızdı. Ne Buse gibi falla, büyüyle uğraşırdı nede garip sayılacak özellikleri vardı. Buse'nin bazen okul çıkışlarında yıllarca kimsenin ayak basmadığı mahallemizde bulunan eski ve yıkık dökük eve girdiğini görürdüm. Orada hep sokak çocukları, madde bağımlıları olurdu. Buse ürkek bir kızdı yani kendi gölgesinden bile korkmaya başlamıştı. Nedeni tam olarak anlamıyordum. Geceleri uyuyamadığını, rahatsız edildiğini yorgun gözlerle bana anlatırdı. DEVAMINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...