Çigköfte suşi kurt yapabiliyor. kakada kıvrılan kurtcuklar oluşuyor? kurtlanan var mı. kurtlar fotolu?

serapfol
kuzenim kurtlandı ve kakasında kıvrılan beyaz kurtlar gördü benide çağırdı kız kotkmuş. baktım resmen kıvrılıyorlar dans ediyorlar bokun üstünde. ssonra doktor ilaç verdi 1 hafta içti. bir hafta sonra kurtun başı düştü kocaman bir kafa gözleri vardı. o ana kurtmuş böylece kurtlardan temizlendi vücut demekmiş. çok garipti. ... kurtlanan var mı ya da kurtlanma isteyen?
çigköfte suşi kurt yapabiliyor . kakada kıvrılan kurtcuklar oluşuyor? kurtlanan  var mı. kurtlar fotolu?

ben kurtlandım çok eğlenceliydi minik kurtcuklar dans ediyorlardı
ben kurtlandım ve iğrençti nefret ettim
kurtlanmadım ben
kurtlanmak ve o kurtcuklar ve ana kurt kafa ile tanışmak istiyom
bir defol ya midem kaktı ya
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Çigköfte suşi kurt yapabiliyor. kakada kıvrılan kurtcuklar oluşuyor? kurtlanan var mı. kurtlar fotolu?