Bir erkekle istanbulu gezmeye gitcem ne kadar dogru?

Ya şimdi tiyatro grubu yla istanbula gitcez 3 gece. .. ve ben uzatıp bir hafta daha kalcam. Beşiktaş kasımpaşa maçı için. Ve birazda gezmek için. Şimdi arkadaşı tanıyorum ama hayata sadece 1 kere görüştük. Ve kendisi kocan kadar konuşa figüran olarak rol aldı. Ve kendisine güveniyorum. Maçı biletini falan o alacak apartmanda o kiralicak ben dedim ayrı daire olsun falan. Ama olmasa aynı evde kalsam ayrı oda da kötü mü olur? Yakışı kalmazdı? Vicdanen rahat değilim açıkçası. .

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vicdanen rahat olmadigin bir seyi yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bize de gelin bir cayimizi icin

0|0
    0|0
  • Tanımadığın biriyle gitme.

0|0
    0|0
  • amacına baglı kardeşim hadi sevgilin olsa anlarımda yeni tnıstıgın birisiyle aynı evde kalmanın tek bir anlamı vardır o anlamıda kendine yakıştırma

0|0
    0|0
    • 3 senedir tanıyorum ve ayrı daire diye soyledim aynı ev demedi kendisi derse ne dicem ama? Ayri oda oldugu surece sorun olurmu ki? Ve okadar param yok yani ona oyuzden bırakıyorum benim gibi fanatik beşiktaşlı ve çok iyi biri

• senin hayatın senin kararların fikrimi sordun söyledim iyi geceler

• Cocugun ismini barış koyun

0|0
    0|0
  • Aynı evde kalıp seks yapmayacak erkek ve kadın yoktur. bunu aklından sil...

0|0
    0|0
  • Bence kalma adama tazik ne heveslerle okadar para harcicak istedini alamassa yıkılır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbul ne kadar tehlikeli bilmezsin sen. Sakın öyle bir kere görüştüğün insanla kalma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...