Neden bir türk pkkyı savunur?

Anlayamıyorum senin için ölen okadar asker varken pkkyı neden savunursun bu konuda çervemdeki insanlardan artık nefret etme noktasına geldim bir tek benim çevremmi böyle yoksa sizinde çevrenizde pkkyı savunanlar var mı ya da siz savunuyosanız neden bu konuyu açtığım herk erkekle yumruk yumruğa kavgaya giriyorum herkes insan gibi konuşursa teşekkür ederim

• savunuyorum
    17% (2)19% (3)18% (5)Oy Ver
  • hepsine ölüm
    83% (10)81% (13)82% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• savunanın zaten ben... anladın sen

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Turkum ve kurtlerin oyle veya boyle haklarini almasi taraftariyim.
    Daha guvende mutlu yasamalilar ama devlet hic birini saglayamiyor.

1|0
    0|1
    • peki pkkmı hakları savunuyor

• tşkler belki kendim yanlış düşünüyorum demiştim ama yok rahat batanlarla sonuna kadar savaşma yoluna devam edicem

• @evrendurmazz
      Ozerklik yonetimin halka inmesi demektir. Bunu ben turkiyenin yer yeri icin istiyorum. Yani kendim icinde istiyorum.
      Evet gerekli sartlar saglandiginda pkk baris isteyen kurt halkinin cogunlugundan destek alamayacaktir.
      Baski altinda tuttugunda halkin kaybedecek bir seyi kalmayacak ve pkkyi destekleyecektir ve iste o zaman kazanacaklar. Baris filan hikaye cunku bana gorede.

• Bide onlara Türk'mü diyorsunuz hala? onlar Türk olamaz, olsa olsa hain olurlar.

0|1
    0|0
    • valla nerde senin gibi kızlar bende diyom sorun bendemi kürte saldırmıyorumki ben pkk başka bişey ama diyince foşik oluyorum

• Kürt, Pkk ayrı bişey tabiki görüyoruz olayların olduğu yerleri hep kürt insanlar var pkk onların evinide yakıp yıkıyor insanları öldürüyolar. Burdanda mantıklı düşünüp anlıya bilirler ayrı şeyler olduğunu. Ama insanlarda mantık yoksa bilgi yoksa elden ne gelir boşverin bilen zaten biliyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hainligin irki yoktur

0|2
    0|0
  • Pkk kürtlerin temsilcisi değildir. olmamalı, en baştaki hata "kürt sorunu" diye bir şey üretip, kürt sorununu çözmek için pkk terörizmiyle masaya oturulmasıdır. Kürt sorunu dediysen kürtlere ne istediklerini sorarsın, kürtleri kurtaracam diye cinayet işleyen teröristlere değil. Onları yoketmeye devam edersin...

0|1
    0|0
  • Onlar Türk değildir onlar Türkse biz neyiz

0|1
    0|0
  • üzülüyorum o içimizdeki hainlere ülkesine ihanet eden hangi ırk ve dinden olursa olsun affedilemez

0|2
    0|0
  • Neden bir türk faşizmi savunur? Faşizm bu ülkeye bunca ölüm acı getiriyorken hala neden faşizmde diretilir. Biri de bana bunu izah etsin

0|0
    0|0
    • faşizim ile milliyetçiliği karıştırmıyosan konuşalım

• pkkmı Türkiyeminin cevabını vermedin eyw ben gocunurum gibi net bir cevap verdim dilimili geçtim pkkmı Türkiyemi dedim cevap vermiyosun eyw aldım cevabı

• Cevabimi yukarda vermiştim ama beni Pkk da bu devlet de ilgilendirmiyor. İki tarafın da birbirinden beter olduğunu düşünüyorum. Böyle faşizan bir ülkede bu şekilde örgütlenme olup isyanın çıkması çok normal. Bu ülke tam demokratikleşmedim Pkk'nın biteceği de yok. Buyrun fikirlerim bunlar.

• Ankettende anlasildigi üzere galiba azinlik senin etrafinda toplanmis bide herkesi türk olarak görme hayinler heryerde var her kurdüde teroris sanmaa sennden benden milliyetcileride var aralarinda

0|0
    0|0
    • benim yazımda birkere kürt lafı geçmedi bu arada ocakta azda olsa kürt arkadaşlarımız var

• Öyle insanlara karşı hiç sabrım yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...