Kapat

Arkadaşlar okuyup yorum yapabilir misiniz?

Ailem bana ev alıcak Şu an annemle babamın oturduğu dairenin yanı boş satılık babam piyasada ev yokmuş gibi tutturdu orayı alıcamda alıcam annem diyor olmaz babam diyor alıcam babama yan daireden daha bakımlı daha düzgün havadar ucuza evler gösterdim ama halen tutturdu o evi alıcam diye annem diyor olmaz bana fikir verin ben bu adamı nasıl ikna etcem çocuk gibi trip attı yattı annemle Şu an yaptığı davranışa gülüyoruz çocuk gibi trip atıp yatmak nedir :D

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay kiyamam uzağa gitme gözünün önünde ol istiyo demek ki :-D aklıma fikir gelmiyo ya kusura bakma

0|0
    0|0
    • Banada öyle geliyor acaba gözünün önünde mi olmamı istiyor ama saçma yani ben erkek çocuğum sonuçta ben başka yerde otursamda sıkıntı yok benim bildiğim aileler kızı gözünün önünden gitmesin ister

• Teşekkür ederim darısı senin başına :)
      Ailem evime bile davet etmediğim sürece gelmezler ama ben rahat edemem ailemle aynı binada oturunca yani olmaz öyle dipdibe girerken çıkarken denk gelicen durucan bütün ömrün boyunca
      Bide çocuk olunca ağlayınca kıymetli torunlarının sesini duyunca ne oldu niye aglıyo neyi var soruları

• Tesekkur ettim hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Alsın bırak bir bildiği vardır

0|0
    0|0
    • Dostum ev 155 milyar yapısız arka cepheye bakıyor güneş almıyor içine bakım masrafı falan derken ev rahat 175-180 milyara denk gelecek 170-180 milyara bakımlı güneş alan havadar evler var sen olsan böyle bir şey yapar mısın

• Nakit para var ama krediyi ben çekemiyorum o çekecek eksik kalan kısım için krediyi babamın çekmesi lazım bana vermiyorlar kredi sıkıntı o paranın tamamı nakit değil işte

• İşin çıkmazda zor

Yükleniyor...