Neden LGBT ye karşısınız? Neden herkesi kerşeyi tek düzen olarak görmek istiyorsunuz? Neden kendinizden olmayan bir kalıba sığdırılamayanlardan ve ısrarla bir tabu gibi oturtulmuş bir kalıba sokmaya çalışıyorsunuz olduğu gibi kabullenmek saygı duymak zor mu

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Hay ağzına sağlık. Bu ülkede farklı her şey dışlanıyor. Sanki onları destekleyince kendileri de öyle zannedilecekmiş gibi geliyor millete.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Acikcasi ne benimserim ne de dislarim.
    Rizasi olan yetiskin insanlar ne yaparsa yapsin beni ilgilendirmez.
    Bundan daha buyuk sorunlar var mesela TECAVÜZ gibi. igrenilmesi toplumdan dismanilmasi gereken onlar. her türlü pisligi yapiyorlar cocuga , kiza kadina, kopege...
    Asil bu olaylar midemi bulandiriyor..

0|1
    0|0
  • Kimseye karşı değilim. En başta hepimiz insanız. Bu olaylar yaratılış meselesi. Kişi sevdiği kişiyi seçemez. Mutlu olduğun kişiyle sonsuza kadar gitmeli insan.

0|1
    0|0
  • Karsı degilim

0|0
    0|0
  • Karsiydim.
    Onyargilarim azaliyor da yinede benden uzak olsunlar

0|0
    0|0
  • asla karşı değilim. fakat, çoğunluğun müslüman olduğu bir ülkede eylemlerde soyunup, "fasizme karşı bacak omuza" gibi sloganlar atmak sadece abaza insanlari tatmin etti. yani siz nasıl ki bizim saygı duymamizi istiyorsunuz, siz de saygı gostermek zorundasiniz. pek tabii soyunmadan da çok güzel bir şekilde eylem yapılabilirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Köpeğe bile hallenen var buna bir sınır gelmesin mi yani

0|1
    0|0
  • Şöyle düşün haci adam gay işyerinde giyiniyosun sen o adamla nasıl aynı odada soyuncan popona bakarsa napcan saldırmıcanmı

0|1
    0|0
  • ben gay oğlan top şu bu değilim ama bu insanların öyle varolduğuna inanıyorum her pipili pipili değili her gül gül değil, gülü bir gün seni ölünceye kadar seviciyim bebişim :))

0|0
    0|0
  • Niye karşı olayım ki?
    Herkes aynı olsa, hayat sıkıcı olmaz mıydı?

0|0
    0|0
  • Saygı duymak için saygı görmek gerek.

0|0
    0|0
  • Bn şahsen karşı değilim saygı duyuyorum ama dine hakaret etmelerini de doğru bulmuyorum sonucta insanlardan saygi bekleyen bir toplulugun insanlarin manevi degerleriyle alay etmesi biraz tezatlik içeriyor. Gene de saygi duymaya devam ediyorum benim gay bir arkadasim da var çokiyi cocuk cçoğu delikanlı gecinen kisiden daha delikanlı herkes onun gay oldugunu biliyor ama umrumda değil benim için onmli olan insanlığı karakteri sonucta. ki ben namazinda niyazinda da bir insanim bunu da belirtmek isterim

0|1
    0|0
    • En son din olayını bilmiyorum ama çoğu normal insanlarda daha insan

• Oyleler gercekten. Ama toplum hep önyargılı onlara karşı

Yükleniyor...