Arkadaşlar hayat nasıl gidiyor ben artık çok bunaldım peki ya siz?

Ya abi ben artık bıktım ya bü dünyadan vallahi herşeyden bıktım bana kızabilirsiniz niye bıkıyorsun çünkü herşeyim var elim kolum sağlam sıkıntım yok parasal yönden sıkıntım yok ama artık aynı şeylerden bıktım yalanlardan bıktım yapmacıklıktan bıktım her zaman aklıma yok olacağımız geliyor ve sonuç olarak ne kazanmışız sıfır abi sıfır ya abi ben anlamıyorum kendi yarattığı şeyle iddiaya giren bir şeye inanma ihtimalim yok siz inanın inanmayın abi saçmalık kendi yarattığı şeyle iddiaya giren birine peehhhh komedi yemin ediyorum neyse abi ben artık lanet ediyorum böyle yaşama herkes sahte ya ben şu an intihar etsem üzüleceğim tek şey beni seven sayanlar lan arkadaşlarım beni seviyor niye dert dinlerim tasa dinlerim elim aşırı açıktır ama benim böyle arkadaşım yok abi yahu ya canı birşey isteyince 2 etmem sırf bu yüzden beni çok seviyorlar ya arkadaşlar benim yardıma ihtiyacım var harbiden. Bu kızlarıda anlamıyorum anasını satıyım illa instagrama kaslı yakışıklı foto atıp bmwde foto atıp starbucksta foto atıp mı tavlayacaz lan affedersinde s... onun için seven insanı! Bu dedidklerimin hepsini yapabilirim ama ulan bana çok yapmacık geliyor yapasım gelmiyor ya abi bu insanlık harbiden boş ya ben harbiden acıyorum bu s... dünyasına niye geldik.
Not:Küfür felan etmem etmedimde sadece tepki olarak koydum nasıl okursanız sizin içinizden nasıl geliyorsa yazandanda edende nefret ederim ama şu anki sinirimi kimse anlayamaz ancak benim gibi olan biri anlar iyi hayatlar hayat denirse tabi...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini kızdırma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...