Neden kendi insanımızı küçümsüyoruz?

Bu konu cidden beni üzen bir konu. Gerek kızlar gerek erkekler hep ıyy türk kızı ıyyy türk erkeği diye ayrım yapıyor.Özellikle erkekler-ekşide sol frame bakmanız yeterli-çok ayrım yapıyor. Sebebini çok merak ediyorum. Yani hemen hemen hepımız aynı aile yapısıyla büyüdük aynı kültürle neden birbirimizi küçük görüyoruz ki?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Küçümsemesek te olur

1|0
    0|0
    • bende aynısını diyorum ama yakın arkadaşlarm bile türk kızları niye böylee diyor. Ben küçük görmüyorum mesela kimseyi doğru değil bana göre.

• Türk kızına can feda

• bizim insanımız sıcakkanlı işte hala birbirimizi ezelim yani hiç doğru değil :D :D

• Haklısın . Bizim kızlar biraz sohbet etmeye kalksan hemen yanlış anlar doğru dürüst insanca konuşmak çok zor olur. aslında onlara da hak veriyorum. abazalıkta mastır yapmış yapmış insanlar var. bizler çok iyiyiz aslında sadece değişik olana ilgimiz var

0|0
    0|0
    • tabiki her erkek aynı değil ama sadece merhabalaştıktan sonra öyle şeyler dendi ki insan artık napıcağını şaşırıyor. ama dediğim gibi abazalar istisna da sayılabilir bütün erkekler aynı değil tabiki. değişik olana ilgi çok doğal ama biz bildiğin birbirimizi eziyoruz gerek kız gerek erkek.

• katılıyorum

• Avrupai kültüre özendikleri için 2 cinste birbirini küçük görüyor diye düşün

0|0
    0|0
    • düşünüyorum. Ama ilim konusunda bizden daha öndeler bu tabi bizim suçumuz mu yoksa devlet mi bunun suçlusu bilemiyorum.

• anladım teşekkürler cevap için.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...