Ne kadar az şükür ediyoruz. Ya böyle bir hayatımız olsaydı?

Çocuklarımızı istediklerini vermek karşılığında, kurslara gönderiyoruz, her ağladığında "aman sussun milletten özenmesin" diye her istediğini alıyoruzama sınav başarılarını göremiyoruz. Okullarda tablet, kitap defter, akıllı tahta herşey ( tabiki hepsinde yok) var ama iyi bir eğitimden söz etmek zor. Peki ya bir Tuareg olsaydınız akıllı telefon ya da tablet yerine zarzor bulduğunuz bir tahtayı defter yapsaydınız, çoğu kimsesiz 200 kadar çocukla sırasız, masasız, tuvaletsiz bir okulda okusaydınız, ne yapardınız?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• başkalarının sahip olduğu sözde acizliklere bakarak mutlu olup, şükreden insanlar her zaman midemi bulandırmıştır. ayrıca mutluluk tanımı, akıllı telefon ve tablet olan bir insanı ciddiye almam mümkün değil:)

0|1
    0|0
    • Onların ki acizlik değil, durumsuzluk. Bizden daha çok olanamı bakacaktık. Mutluluğun tanımı olarak değil, aksine mutsuzluk ve doyumsuzluğa iten araçlar olduğu için ve eğitimdeki olanaklardan örnek vermek için yazıldı. Miğden için üzüldüm idrak yollarındaki tıkanıklıktan bulanıyordur.

En İyi Erkek Görüşü

• İzledim o begeseli 94 yaşındaki adam Türkleri gördüğüne ne kadar seviniyor, beni çok etkiledi, çok zor bir durum. Allah bize o şartları yaşatmasın, ben yapamazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...