Femen hakkında ne düşünüyorsunuz?

Femen kadınları hakkında düşünceleriniz nelerdir? 😊

0|0
15|42

En İyi Erkek Görüşü

• Femen ne demek bilmiyorum ama kelimeye bakacak olursak feminist gibi bir şey oluyor sanırım. Feminizm her neyse , sonu her izmle biten akım gibi Türkiyede yanlış anlaşılmış bir görüştür. Feminizm deyince illa ortada dayak yiyen bir kadın ve onu savunan çenesi çekilesice bir sürü cazgır kadın olması gerektiği sanılıyor. Hal böyle olunca feminist geçinen her kadının suratından şer damlayıp erkeklere karşı büyük bir nefret taşıyor. Hatta bazıları erkeklere tamamen küsüp lezbiyen oluyor. Yazık!! Oysa ne femist olmaya ne materyalist olmaya ne kemalist olmaya ne leninist olmaya ne de izmle bitan başka bir şey olmaya ihtiyacımız var. Tek ihtiyacımız insan olmak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kadın güzelliğini dünyayı değiştirmek için de kullanmalı" diyerek, cinselliği kullanarak yaptıkları fuhuş karşıtı gösterilere gelen eleştirileri cevaplayan kadınlar. bu cevap çoğu kişiyi tatmin etmiyor elbette. soyunmayın arkadaşım, sizin yaptığınız da aynı bok deniyor. ama allahın ukraynalı kadını, dünyanın her yerinde haber oluyor. bunu bir şekilde sağlayabildikleri için -hem de finansal destekleri olmadan-, onlara saygı duyuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Maalesef günümüzde tüm toplumlarda basının ilgisini çekmek oldukça zor. Pankart açıp eylem yapmak işe yaramamakta (Taksim gibi büyük olmadığı sürece)
    Kadınların kendini ucuz gösterip orasını burasını toplum içinde açması hoş değil fakat hedefine ulaşıyor mu bilemem ama dikkat çektiği kesin. Femenin pazarlama stratejilerini doğru bulmuyorum. Kadınlar değerlidir bir obje ya da dikkat çekme unsuru değildir.

0|0
    0|0
    • Memeleri objelestiren erkeklerdir. Beyindir. Yoksa afrikali bir kadinin memesinden ne farki var?

• @GoghunKafasi Erkeklerin büyük çoğunluğu kadını seks objesi olarak gördüğü doğrudur. Gerçekten üüzügü bir durum Fakar etik değeri nedir araştırırsanız sevinirim. Toplum işince gaz çıkarmak, geğirmek ya da burun karıştırmak ne kadar etik değilse bir kadının memesini açması o kadar etik değildir. Modern toplum ile ilkel toplum arasındaki fark eğitim ve etik değerleridir. Karşı cins bir doktora cinsel organınızı gösterebilirsiniz gayet doğaldır. Ancak babanınızın yanında memenisi açmayı normal karşılarmısınız? Topluma göre bu etik değildir. Femenin yaptığını ise herkes görüyor.
      İyi geceler

• Anladim. Objelestiremiyorsan, etik adi altinda tipki sumuk, osurmak gibi cirkinlestiriyoruz.
      Benim icin yeterli cevaplar bunlar.

• Dötüne haç sokarak kadın hak savunulmaz.

0|0
    0|0
  • Mandalina memeli kızların toplanıp ''aaa onun da memesi küçük baaakk'' diyerek içten içe kendilerine terapi yaptığı kız grubu.

haşırt.

0|1
    0|0
  • Savunduklari seyler hakkinda olumsuz bisey soylenemez. Savas karsiti veya dogaci eylemler yapiyorlar. Fakat protesto sekilleri cok sacma ve absurt. Soyunmak vucudunun mahrem bolgeleri sergilemenin ne gibi biseyler degistircegini dusunuyorlar. Belki daha cok dikkat cekmek icindir. Yinede yanlis. Cinsel aclikda tavan yapmis insanlara malzeme oluyorlar sadece

0|0
    0|0
  • Ruh hastaları

0|0
    0|0
  • O ne tür oluyor

0|0
    0|0
  • erkek düşmanı olarak görüyorum.
    hem teşhircilik yapıp hemde buna karşı olmak da kendi içlerindeki psikolojik çatışmayla alakalı.

0|0
    0|0
  • çıplaklıkla teğki kormaya uğrasmalarının ardında çıplaklığı savunmaları ve milletin ahlak yapısını bozmaya çalıştıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok isyankarlar çok. İyi insanlar, severim. :)

0|0
    0|0
  • Enterasan 🤔🤔🤔

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Katılacak mısın :)

0|0
    0|0
  • O ney la

0|0
    0|0
  • pek ilgi çekmiyorklar yenilikler üretmeliler

0|0
    0|0
  • Ne zaman duysam bir Femen, gelirim oraya hemen..

Onlara hemen grubumuzla karşılık veriyoruz 😀

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • cıplak kızlar :D

0|0
    0|0
  • Bana bulaşmasınlar.

0|0
    0|0
  • ruh hastası manyaklar :D

0|0
    0|0
  • en çok saygı duyduğum kadın örgütü, yaşasın terörizm

0|0
    0|0
  • en iyisini yapıyorlar bence

0|0
    0|0
  • Dikkatli olsunlar burası Türkiye

0|0
    0|0
  • Hastasıyız çok hırçın olurlar tam benlik

0|0
    0|0
  • onları izlerken düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • Göğüsleri taş gibi oluyor

0|0
    0|0
  • saçmalık çirkin kadınların kendini tatmin çabası :)

0|0
    0|0
  • Onlar kim nasıl bir ırk bilmiyorum haberim yok onlardan 😄

0|0
    0|0
  • destekliyorum onları

0|0
    0|0
  • Olayı abartıyolar.. sosyalizm neyimize yetmiyo :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 14

• Aktivitenin a. k grup.
    Eline bomba alip gitsen o kadar basinin ilgisini cekemezsin ve kameralar onunde insanlari o kadar aciz birakamazsin.
    Alt tarafi meme oysaki.

0|2
    0|0
  • Kadın haklarını savunmak adı altında kendi bedenini teşhir edip kapitalist sisteme hizmet eden zavallılar.

0|2
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum. Kadın bedeni tüm dünyada ilgi materyali olarak kullanılırken, bunun üzerine bir endüstri varken neden bedenleriyle öne çıkıyorlar, anlamakta güçlük çekiyorum.
      @-Angeliciouss-

• Bizimkin dovmustuler zor kurtardim :D @iskoc_hakem

0|0
    0|0
  • femen nedemek cahilmiyim ben. D

0|0
    0|0
  • Tacizlere karşı oluşturulan bir grup olmuş olsa da, oranların azalmasında etkili olduğunu düşünmüyorum. Sadece dikkatleri çekiyorlar çıplak oldukları için ve insanların amaca değil, vücuda odaklanmasından dolayı.

0|0
    0|0
  • Eylemin ve özgür düşüncenin her turlu gösterilişine saygiliyim ve eğer eylem amaci doğruysa neden olmasin? İnsanlar kadini obje olarak görmesinin sonuçları olarak soyunuldu zaten;kadin obje olarak gorunsun diye değil.

0|0
    0|0
  • Salakça bulduğum bir grup

0|1
    0|0
  • u ney gı

0|0
    0|0
  • Fazla cesurlar :) burda olsa başlarına neler gelir kimbilir

0|0
    0|0
  • Femen ne ben daha onu bilmiyorum 😑