Gizemli bir varlık tarafından gece rahatsız ediliyorum ne yapmalıyım garip olaylarla karşılaşıyorum?

Ben ailemle yaşıyorum öncelikle hiçbir sağlık psikolojik problemim yok ben odamda yalnız uyuyorum geceleri uyurken özellikle olan olaylar artik beni fazlasıyla korkutmaya başladı odamin kapisi kapali yorganimin üzerimden çekildiğini gördüm yavaşça baktığımda isigi acyim hiçbişey yoktu sonrasında erkek sesi buradaym bak burdayım diye ses duydum yakinimda karanlıkta sonra genelde sabah ezanı vakti bişey beni uyandırıyor daha uyuyormusun kalk diye bikac kez oldu bu sanki gormedigim bir varlik benimle temasa gecmek istiyor biliyorum inandırıcı gelmeyecek size ama bu yazdıklarım gercek ne yapacağımı bilemedim ara ara oluyor garip olaylar. ..

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• bende daha beterleri olmuştu :) hala garip garip olaylar olur ancak aldırış etmiyorum artık :D bir tane canım var ondan mı sakınacam alın ulenn diye bağırıyorum sesler kesiliyor :D isterse kesilmesin çokta.. :D

1|0
    0|0
    • Sen baya kafa tutuyor mussun arkadaş :)

• inansalar ne olucak salla gitsin sen inansan yeter ;)

• eig için teşkür :D

En İyi Kız Görüşü

• seytanı degıldır o varlık. bende yatagımın ustunden kovdum bırkac hafta once. sabah ezanında seytan ve taifesı kacar. gercektır tabı ama kıme soylesen psıkolojık rahatsızlıga yorar. yasayan bılır. Ayetel Kursı yı okumadan uyuma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Fal baktırıyor musunuz?

1|0
    0|0
    • Bazen cok nadir

• Lütfen yanlış anlamayın. Ciddi anlamda iş yorgunuyum ve bir mesaj cevaplamak için girmiştim soruyu gördüm. Hocaya yönlendirme vs gibi görüşlere ve ya bir büyüğünüze anlatıp aynı şekilde birilerine okutma üfletme gibi hele hele ücretli şekilde sakın ola aldanmayınız.

Şu an müsait olmadığım için söylüyorum, eğer dilerseniz yarın bu konu ile ilgili size yazacaklarım var bir kaç soru ile şekillenecek bilgi paylaşacağım sizinle ve bu gizemden kurtulacaksınız ( Tabii ki Allahın izni ile )

bir mevburiyet ya da yönlendirme söz konusu değil lütfen yanlış anlamayın siz yazarsanız yardımcı olabilirim.

Felak Nas ve Ayetel Kürsi ni 3 er defa tane tane okumadan uykuya geçmeyin bu gece.

Hayırlı geceler dilerim.

• Okumadan uyumuyorum teşekkür ederim hayırlı geceler sizede.

• Senin namaza kalkmanı isteyen bir uyarı olabilir. Diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Genelde sabah ezani vakti oluyor doğru diyorsunuz bunu bende düşündüm

• Kalkıp abdestini al.
      Şeytanın zincirlerini bağla.
      Yenik düşme.
      Ezanı kalpten hissederek dinle ve
      Namazını kıl.
      Huzur bulacaksan, ki bu böyle olur.
      Ne korku kalır, ne kaygı.

• Bu tür olaylar bana da oluyor ama kimseye soyleme sakın sana deli derler sakın korkma zamanla alışırsın

1|0
    0|0
  • la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim cümlesini tekrarla bu ifrit ve cinlerin baş düşmanıdır evinde veya odanda nazar boncugu varsa at bu şeytanın gözüdür.. ve biliyorsan fatiha süresini oku

1|0
    0|0
  • sabah ezanında uyandırıyorsa, kalkacaksın sabah namazını kılıp tekrardan yatacaksın. olay basit. ayrıca arada bir kur'an falan oku. etkisini göreceksindir.

1|0
    0|0
    • Namazları mi kiliyorumama sabah namazinda uyanamadigim zamanlarda böyle oluyor dua okumadan uyumuyorum zaten

• o zamansa sana müjde. Allah'ın sevgili kulusun, seni uyandırmaya geliyorlar :)

• Pmp yorganı çekiyosa niyeti bozmuş o :) ezan okunurken kayboluyosa sıkıntı büyük:) ama ezan okunurken veya okunduktan sonraysa korkma:)

1|0
    0|0
  • Ayetel kursi oku

1|0
    0|0
  • Cin olabilir bakire kızlara musallat olur bir hocaya görün

1|0
    0|0
  • bnde inanıyordum belgesel izlemştm insan beyninden kaynaklanıyormş

1|0
    0|0
  • yatmadan öne addest al ayetel kürsi felak nas sureleri oku yat

0|0
    0|0
  • Durum vahim 😊

0|0
    0|0
  • Polisi arağ

0|0
    0|0
  • bir cami hocasıyla gorus

0|0
    0|0
  • benim o benim korkma :D

0|0
    0|0
  • böyle şeyhler paylaşıpta çocukları korkutmayın bize ne soruyon git hocaya sor :D

0|0
    0|0
  • unan bitmediniz ya

0|0
    0|0
  • psikoz veya şizofreni sorunların var

0|0
    0|0
  • Namaz kıl o zaman geçecek mi

1|0
    0|0
  • Gusül abdesti şart

0|0
    0|0
  • tamam kanka rahat ol dua et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Cin o cin, iyi huyluysa ne ala

1|0
    0|0
  • Anlaşıldı bu gece bana da uyku yok. -_-

1|1
    0|0
  • Bence psikiyatriye gorunmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Psikiyatrislik bir durum olsa hergun olur böyle seyler

• Kisa sureli psikiyatrik sorunlar olabiliyor, mesela, depresif ruh halinde.

Sen yine de bir gorun.

• Bizi niye korkutuyon şimdi 😒

0|2
    0|0
  • Ayeteli oku 7 kez kale yap kendine

1|0
    0|0
  • Nas felak ve ayetel kürsü oku öyle yat önleri dusunmemye calis

1|0
    0|0
  • Git öğlen yazsana kızanım ne diye gece gece ruh sağlığımla oynuyorsun.

0|1
    0|0
  • aman dikkat et postu deldirme bacım :D

0|0
    0|0
  • bak 3 harfide aşık olmuş olabilir dikkat et banyo yaparken çırılçıplak girme avret yerlerini kapatacak şekilde ol bide banyoya girerken bir dua var onu oku kolay gelsin...

0|1
    0|0
Yükleniyor...