Kadın-erkek neden eşit değil?

Kadınlara neden bu kadar baskı yapılıyor anlamıyorum? Neden eşit değil Türkiye'de? Eşit olmaması için hiçbir sebep yok?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Islam ve araplasma belasi var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu yetişmeden başlayan bir şey. Anne baba , oğluna ve kızına evde bile eşit davranmıyor ki, dışarda böyle olması çok normal. Anne olduğumda ilk iş çocuklarımı her iki cinsin de eşit olduğunu öğretmek olucak.

0|1
    0|0
  • Erkeklerin boşuna şişirilmiş egolarından dolayı çoğunlukla eğitimsiz ailelerden dolayı türkiyedede eğitim baya düşük olduğu için

2|1
    0|0
  • Erkeğe dayalı sistem.

0|1
    0|0
  • Ole ama ne kadar konussak bos hic bir zaman esit olmaz geri kafalilar oldugu muddetce

0|1
    0|0
  • Malesef ataerkil bir toplumda yaşıyoruz yıl 2016 ama bu değişmiyor geri kalmış zihniyetler

0|1
    0|0
  • İnsanlarımız cahil ✋🏼

0|1
    0|0
  • Bilinçsiz zihniyet işte

0|1
    0|0
  • Çünkü cennet annelerin ayağı altındadır :D Asla bizimle boy ölçüşemezsiniz :D :D :D

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum. Erkekler kadınları her alanda bastırıp böyle sözlerle avutuyor, balık gibi atlamasanız gerçek potansiyelinizi gösterebileceksiniz.

• mal gıbı bır ulkeyız cunku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Toplumun bilinçsizliği eskiden gelen erkek reistir mantığı

0|1
    0|0
  • erkekler askere gittiği için, evliliklerde çalışmama lüksü olmadığı için

0|0
    0|0
    • Kadın doğum yapıyor ve sorumluluğu genelde tek başına üstleniyor Bu ikisini de ezer.

Erkeklerin yaptığı zor şeyleri büyütüp kadınlarınkileri tamamen görmezden gelmek ikiyüzlülük.

• bir şey mi dedik, o kadının doğal görevi, erkek çocuk doğuramaz sonuçta, ayrıca ulanlı falan konuşma ağzını dikerim, reelde söyleyemeyeceğiniz şeyleri sanalda söylemeyin

• Doğal görevi olduğu için bu onu üstün yapıyor zaten.

• Kadınlar daha üstün evet eşit değiliz.

f*ck the system

0|0
    0|0
Yükleniyor...