Yüzümdeki o lanet ben?

Arkadaslar direk konuya giriyorum Ciddi bir sorun benim için benim iki kaşımın ortasında biraz sola dogru mercimek kadar biraz daha büyük Kabarık koyu kahverengi bir ben var bu ara ara canımı çok sıkıyor dalga gecende oldu hintli gibisin diyende lise 1 gidiyom 1. dönem 10 kişinin benden hoslandıgını duydum dolaylı olarak zaten kimisi cok yakısıklısın diyo kimiside tipsiz tipime küfür ediyor. beni cok düsündüren bir sey dısardan yeni tanıstıgım insanlar benegim hakkında ne düsünmesi siz olsaydınız ne düsünürdünüz yardım edin biliyorum aldırılabiliniyor ama iz kalırmı Kalmazsa bile aldıramam param yok ailemde bu işe karsı görüsleriniz için teşekkürler

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bence yaşın biraz genç gibi yanılmıyosam. ilerde aldırırsın çok rahatsız ediyosa..

0|0
    0|0
    • Aldıracam saol görüşün için

Erkekler Ne Diyor 1

• yüzde bulunan bu tür şeyler ister istemez konuşurken karşıdaki kişinin ona odaklanmasına neden oluyor, devlet hastanesinde aldırabilirsin, cerrahiyle alındığında dikişi plastik cerrah attığında pek belli olmayacak kadar iz kalabiliyormuş. aldırman çok iyi olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...