Annesiz babasız olarak büyümüş biri hakkında neler düşünürsünüz?

8 9 yaşlarından beri ailesi olmayan şu an 20li yaşlarda birine karşı nasıl davranırsınız? Malum ki ailesi olmadığı içinde bir sürü işin içine de karışmıştır..

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Ona yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde baba, yeri geldiğin bir eş yeri geldiğinde dert ortagı arkadaşı olurum. Herzaman ne derdi ne sorunu olursa olsun dimdik arkasında dururum. İllaki eşim olması onemlı degıl normal bir arkadaşım bile olsa bu sekılde olurdum

0|0
    0|0
    • keşke herşey dediğin gibi olsa :))

• Bu benim görüşüm ve ben bunları yapabilecek bir insanım böyle bir durumda herşey dediğim gibi olur zaten :)))

En İyi Erkek Görüşü

• işin içine karışmıştır derken? bence ön yargılı olmayın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanlar sonuç odaklıdır kimse o süreci değerlendirmez değerlendirseler bile bir süre sora katmak zor gelir. Zamanın olan şeylerden ders çıkarıp olumlu kararlar alır ve uygularsa olumlu tutum sergiler insanlarda.

0|1
    0|0
    • keşke herşey dediğin gibi olsa :))

• hiçbişeye ama norml bir hayatta değildir bence

• Anlıyorum toplumsal normları bilmediğin için insanlar sana abes bakıyor olabilir. Ben de benzer sıkıntıları yaşadım normal bir ailem yoktu. Ama insanların fikirlerini değiştirmek de senin elinde

• Normal bir birey o da. Art niyetli bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • normal düşünürüm

0|1
    0|0
  • neler yaptığını merak ederim nasıl yaşadığını sen msin o kişi ki?

0|0
    0|0
  • Ailesi olmamasi onun secdigi birsey degilki yargilamam hic bir sekilde

0|0
    0|0
  • Herhangi bir önyargım olmaz. Diğer insanlara nasıl davranıyorsam ona da aynı şekilde davranırım.

0|0
    0|0
  • Şefkatli olmalısın buna çok ihtiyacı vardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...