Zayıfların yanında olup onlara destek olur musunuz? Ezilmemek için güçlülerin yanında mı olursunuz?

Zayıfların yanında olup onlara destek olur musunuz? Ezilmemek için güçlülerin yanın da mı olursunuz?
Zayıfların yanında olup onlara destek olur musunuz? Ezilmemek için güçlülerin yanında mı olursunuz?

Güncellemeler:

2|0
26|5

En İyi Kız Görüşü

• Yaz dostum yoksul görsen besle kaymak bal ile
    Yaz dostum garipleri giydir ipek şal ile
    Yaz dostum öksüz görsen sar kanadın kolunu
    Yaz dostum kimse göçmez bu dünyadan mal ile
    demiş Barış abimiz

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Her ikisinin de yanındayım :)

1|1
    0|0
  • Zayıflrlada güçlülerlede olmuşumdur. İyinin yanında olurum genelde.

0|1
    0|0
  • O değilde kedi çok tatlıymış😊

0|1
    0|0
  • Haklının yanında olurum.

0|1
    0|0
  • aksine güçlülerin egoları midemi bulandırıyor

0|1
    0|0
  • Hep ezilen kısmın bir iyi özelliğini söylerim falan orta yol bulucuyumdur yani

0|1
    0|0
  • Tabiki ezilenin yanında. Çünkü genelde ezilen taraf hep haklı olandır. Güçsüze el tutmak Müslümana yakışır. 😊

0|1
    0|0
  • Esit

0|1
    0|0
  • Ezenin köpeği olacağıma ezilenin Aslanı olurum 😁😁

0|3
    0|0
  • Iki tarafda da oldum sanırım... Ben kimseyle ilgilenmiyorum aslında kendimi korur kendi düşüncemi savunurum zayıf kişilikte kişilere destekten ziyade örnek bir insan olurum beni görmeleri bile yeterli

0|1
    0|0
  • haklı olduğunu düşündüğüm kişinin yanında olurum

0|1
    0|0
  • Her zaman zayiflarin yaninda olurum. :)

0|1
    0|0
  • Güçlü zaten güçlüdür onun bana ihtiyaci olmaz asil. Zayifin yaninda durmak gerek...

0|1
    0|0
  • kimsenin yaninda olmam simdi Burda biz bizeyiz da dimi :D ben tarafsizim kafam rahat milleti cekemem

0|1
    0|0
  • Girdiğim her ortamda zayıf güçlü çekişmesini yaşadım ama hep zayiflarin yanında oldum ama olan hep bana oldu o yüzden böyle durum olduğu zaman görmezlikten geliyorum

0|1
    0|0
  • Eevet destek olurum

0|1
    0|0
  • Güçlerin yanında

0|1
    0|0
  • Amaan kendi işime bakarım :D
    Haklı olanın yanında olurum.

0|1
    0|0
  • duruma bagli

0|1
    0|0
  • Her zaman zayıfların yanında olurum. Bu dünyada kaybeden olurum diğerini bilemiycem

0|1
    0|0
  • Kimseye ihtiyacim yok ezilmemek icin eziliyim daha iyi

0|0
    0|0
  • Çok süper soru sormuşsun! Sorun artık vitrinde!

0|0
    0|0
  • her ikisininde yanında olmam.

0|1
    0|0
  • Diyelim iki kişi kavga ediyor ben genelde ezenlerin tayfasında olan ama suskunları oynayan oysa herşeyin farkında olan kızım. Aynı tayfadan olduğumuz için milletin önünde kankamı ezmem ama yalnız olduğumuzda haksızlık yaptığını dile getirir bir güzel ağzının payını veririm çekinmem. Hiç bir zaman ezen ben olmadım ezilen de.

0|1
    0|0
  • Zayıflarsan destek olruum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tabiki kardeşim insan olsun hayvan olsun fark etmez , zayıfsa her zaman her konuda yaninda yer alırım , haksızsa tarafsız olurum

0|1
    0|0
  • güçlüye yaranmak gibi bir derdim yok. zayıfların ezilmesine müsade etmem, müdahele ederim.

1|1
    0|0
  • Şimdiye kadar hep ezilen trft olup zayıflara destek çıktım. Son 1 aydır herkesi eziyoeum herkese lafımı çekinmeden söylüyorum

0|1
    0|0
  • Her zaman sonucu ne olursa olsun mazlumun yanında yer alırım

1|1
    0|0
Yükleniyor...