Erkekler, kadın olmak ister miydiniz? Kızlar, erkek olmak ister miydiniZ?

Dünyaya 1 kere daha gelme şansınız olsa va size cinsiyetinizi seçme hakkı verilse hangi cinsiyeti seçerdiniz?

Ben bir kadın olarak, erkek olmak istemezdim çünkü erkekler dünyayada bizden daha şanssızlar , abim ve kendimden örnek vermeliyim ki , babam abime '' Erkek adamsın yahu kendine başının çaresine bak evladım yaşın geldi'' demişti. :D Ki bu her ailede neredeyse böyle inkar etmenin bir anlamı yok. Abim tabii inkar etti, ''O zaman Melisa'ya neden böyle çok iyi davranıyosunuz onunda yaşı geldi oda kendi başının çaresine baksın '' Babamın cevabı şu '' Bak o okuyor tamam iyi güzel kendi ayağı üzerinde de durabilir ama o kız be evladım , seni de ablanı da koruyup kollamak görevimizdir ama sen yere daha sağlam basarsın tüm erkekler böyledir , kadınları koruyup kollamazsak ayakları kayar düşer'' gibisinden bir laf söylemişti bir yönden güzel bir yönden kötü çünkü Kadınlar bu toplumda güçsüz olarak bir cinsel obje olarak görülse de daha çok yardım eli alıyoruz erkeklerden bu bir kesin bilgidir. Erkekler ise kendi ayakları üzerinde durmakla yükümlü Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İsterdim galiba düşünsenize size karışan yok yolda gezsen laf atıcak birisi yok tecavüze de uğramassın dış görünüş yüzünden depresyona girmessin ağda regl sancısı makyaj gibi dertlerinde yok ohh mis

2|0
    0|0
    • Aslında erkeklerde dış görünüşleri yüzünden depresyona girebiliyorlar. Çok tanıdığım var öyle :D ama genel olarak haklısın

• EİC için çok teşekkür ederim canım saol :)

• Önemli değil ama o EİG :D

Erkekler Ne Diyor 14

• istemem

1|0
    0|0
  • İstemezdim , testosteron hormonlarım erkekliği sevdiriyor.

1|1
    0|0
  • okumadım ama istemezdim. kadın olmak zor iş

1|0
    0|0
  • İsteyen Varsa Henüz Geç Kalmış Sayılmaz.

0|1
    0|0
  • İstemezdim

0|0
    0|0
  • şahsen aşırı şaşırdım. güzel düşünmüş güzel yazmışsın ve bence çoğunlukla haklısın. ben kız olmak istermiydim... belki bir konuda. hiç egom yoktur bencil değilim. erkek olarak yapımda yok ama kız olsam olabilir miydim egolu ve bencil ve vicdanım rahat eder miydi çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • cinsiyetsiz doğmak isterdim, zaten cennette cinsel organlar yoktu, ademin hatası yüzünden bizede şu iğrenç organları koymuşlar, sırf bu ihtiyaç yüzünden kadınlarla yakınlaşıp aşk meşk yalanlarıyla uğraşmak bile tiksindiriyor beni,

0|0
    0|0
  • evet kadın olmak isterdim :D oh bee yan gelip yat sürekli hayallere dal ne güzel :D

0|0
    0|0
  • erkeklerin yardımına muhtaç olmak iyi hissettiriyorsa ne mutlu sana

0|0
    0|0
    • iyi hissetiriyo evde yan gelip yatarım sizde para getirin zoa

• eşi tarafından tecavüze uğrayan binlerce kadın var bu ülkede, tek sebep erkeğe bağımlı olması daha doğrusu erkeğe bağımlı olduğuna inanması

• madem öyle diyorsun kolay gelsin sana

• geri türkiyede doğacak olsaydım evet kesinlikle kadın olmak isterdim fakat geri türkiye de doğacağım için kesin kendimi öldürürdüm

0|0
    0|0
  • istemezdim

0|0
    0|0
  • yok halimden memnunum :D

0|0
    0|0
  • Erkek olmak iyidir kalsin boyle

0|0
    0|0
  • Ne isteyecem be. her kalabalik ortamda daha sa şükrediyorum. Kızlara da valla helal olsin bu zamanda (kiz olmak zor ) !! :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende istemezdim.

1|0
    0|0
  • İstemezdim. Kız olmak iyi ya. Ben cinsiyetimden memnunum.

1|0
    0|0
  • Halimden memnunum

0|0
    0|0
  • Ve bunları iyi bir şey sanıyorsun...

1|0
    0|0
    • sanmıyorum lan duruma göre

• Kendin için konuştun sanırım

• Sırf sorumluluk almamak için kadın olmayı daha iyi bir şey sanan ben değilim.

• istemedim. kadın olmakla gurur duyuyorum. anne olacagız dahası var mı

0|1
    0|0
  • çook isterdimm

0|0
    0|0
  • Erkek olmak isterdim erkeklere hayat daha kolay

0|0
    0|0
  • isterdim valla.. rahat olurdum

0|0
    0|0