Kardeşimle başım dertte?

Kardeşim daha 7 yaşında erkek çocuğu. Çok saygısız oldu bize karşı ve bu yüzü ona annem veriyor. Anneme saygısızlık yapıyor kalkıyor vuruyor ama bana yapamıyordu benden çekiniyordu. Annem sürekli onu kayırıyor ve çocuk bana karşıda saygısız olmaya başladı. Yeter ki ağlamasın kafam rahat olsun havasında. Çocuğa gereken disiplini veremiyorum. Annemin karışmasına nasıl engel olabilirim? Çünkü başımızda babamız yok ve annemin ona verdiği bu rahatlık ileride başımıza iş açacak.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet öyle gözüküyor kararlı olmak çocuk pskolojisinde çok önemli ne yapmak istiyorsanız onu kararlı bir şekilde sürdürün şuraya gitme diyorsanız onu mutlaka dinletin gitmek isterse başında bekleyin mesela bu şekilde 4 5 kere inatlasicaktir ama bir süre sonra sizi gecemiyecegini anlayacaktır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapacak bisey yok kardesin annenin azina sicana kadar bekleceniz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 7 yaşında ki bir erkek çocuk ağlamayı kesmiştir. Onunla olgun biriymiş gibi sakince konuşursanız sizi anlayacaktır. Ancak bu durum biraz uzun bir sürede olacak.

0|0
    0|0
  • Ümüğünü sıkacaksın başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Acar... Ogretmenine soyle konusur..

0|0
    0|0
  • ödül-ceza sistemi oturman lazım

0|0
    0|0
  • babana sötyleeee

0|0
    0|0
  • kardeşinin resmini duvarına da asarmış :) :) annenle konuştun mu hiç, öyle saldım çayıra mevlam kayıra çocuk yetiştirilir mi ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...