Kızlar, bit kontrolu yapmam lazım fikir verin?

yatılı kursa ders veriyoru m kız öğrencilerimin saclarını kontrol etmem lazım cunkü bikaç şikayet duydum bit ile ilgili nasıl bir yöntem izleyebilirim sizce tek tek mi çağırım nasıl yapim yasları 15-17 arası değişiyo cogunu sacı uzun ne olur bir fikir verin hiç bit kontrolu yapmadım daha once

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• hepsini topluca kontrol et. o an bişey söyleme hiçbirine. sonra herkese dağıtılacak şekilde kagitlara şunu yaz: sayın veli okulumuzda saç kontrolü yapılmış ve bazı öğrencilerimizin saçında bit olduğu tesbit edilmiştir. bu konuda evde gerekli önlemin alınmasını rica ederiz.
    topluca herkese eşit şekilde kontrol ve uyari yapilirsa kimse de rencide olmaz ve iyi olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eldiven gecir eline masanin uzerine koysunlar kafalrini sira sira bak enseden.. bize oyle yaparlardi butun sinif elden gecerdi😁ustelik yatili degil normal bir ilk okuldu. kimseye belli etme kimde varsa o an ayri cek konus kimse anlamasin

1|0
    0|0
  • birini yanına cağirirken asla bir baskasi görmesin onu en iyisi hepsinin veli numarasını iste önce. kontrol yaparken hepsiinin adını yazki sunu yazdı bunu yazmadı demesinler kendi anlayabilecrğin bir isaret moy ılanlara ne bileyim olanlarin adını büyük harfle yaz mesela. Bu kadar önemsedim cünkü bir hemsire banada bit olduğunu söylemisti fakat üc yıl sonra gittim yine bit var dedi. ne hikmetse o bit 10 senede o kadina gitsem hala var:D onların sirke değil kepek olduğunu bir türlü kabullenmedi:D

1|0
    0|0
  • Tek tek cagir bence kimsenin gönlü kirilmasin

1|0
    0|0
  • Kuyruk yapayım saçları tarayım mı diye teklif et. Ense kısmında belli ediyor zaten.

0|0
    0|0
  • bence topluca bit şampuanı kullandırın sonrasında kontrol edersiniz önlem amaçlı diyebilirsiniz sonuçta bir kurs topluluk yani

0|0
    0|0
  • Bence hepsi saclarına bit şampuanı alıp yıkasın dırek bakayım derken sana da bulaşır bide

0|0
    0|0
  • Hepsiyle ayri ayri konusup durumu anlatsan bit şampuan ı dagit olmadi

0|0
    0|0
Yükleniyor...