B. Arinc'a aciyanlar kimler?

Eskiden sevmiyordum ama o da tipki A. Gul gibi partisinden kazigi yeyince acimaya basladim. Akepe'ye guvenen birinin daha hazin sonu...

Güncellemeler:
@surgundekikral adli uye once terbiyesizce yazmis ve kacarken de engellemis. :D Akepe'nin klasik davranisi. Yine de buradan yaziyorum. Okusun ve terbiyesizlerin kacamayacagini anlasin... Tarih yoruma acik degildir... Saygisiz bir cocuksunuz! 33 yasindaki bayan taniminiz uzerine 23 yasindaki cocuk diye hitapta ayip gormedim. Once siz, duzgun ifadeler kullanmayi ogrenin sonra yazin. ya da sizin yaptiginiz sekilde laf yetistirin. Gule gule.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ortalığı boşa kızıştırmayın. O iki adamın cebine giren azaldı diye yaygara koparıyorlar. Güvenme kısmı sizin sorununuz. Ama o iki adam AKP'ye geçmişten beridir hırsızmış gibi gösterenlerdir.

0|0
    0|0
    • Çocuk mu? 33 yaşınıza gelmişsiniz ama kendiniz de bile saygı yok ki başkalarına olsun. Siz fitne fesatlığınızla boğulmaya devam edin. Allah sizin gibilere bu ülkeyi teslim etmez.

• Tarih denen bir şey var. Tabi fitne fesatlığınız sizin gibilere sadece cehalet kazandırıyor böyle.

• Yazık

0|0
    0|0
  • Hepsi şerefsizz

0|0
    0|0
  • Vatan haini olan kimseye acimam..

0|0
    0|0
  • yazık oldu evet.

0|0
    0|0