Ölmeden önce yapılacaklar listenizde neler var :D?

Benimkilerden bazıları bunlar sizin yapmak istediğiniz neler var :D?Ölmeden önce yapılacaklar listenizde neler var :D ?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1- asistanımız melis hocanın odasına gidip tutkulu bir şekilde dudaklarına yapışmak
    2- karakolun önünden geçerken sanki şüpheliymişim gibi yapıp, polisin gözlerinin içine uzun bir süre bakıp koşmaya başlamak
    3- yılbaşında cemaatin işlettiği bir marketten ya da mağazadan çıkarken, içeriye dönüp '' herkese mutlu noellerr'' demek
    4- sevgiliye trip atmak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yakışıklı ölmek istiyorum

1|1
    0|0
  • Yukseklik korkusunu yenmek 😎

1|0
    0|0
    • O bende de var ya.. :D

• Aynen.. Başım dönüyor birde sanki bayılıp boşluğa düşecekmiş gibi hissediyorum.. Ama yukarıda paylaştığım resimler yapmak istediklerim.. Ne kadar korksam da merak ediyorum. Heyecan şart. :D

• Hadi bakalim :D

• resimlerden son son ikisini yapmadım grafiti sevmem kitaplık olabilir !

1|0
    0|0
  • Düşünmem lazım pikachu

0|0
    0|0
  • Sıkılmamak

0|0
    0|0
  • Ölümsüzlük iksirini bulmak <3

0|0
    0|0
    • O bulunmuş ona dair bir şey okumuştum. Ama sonra bulan zat kaybetmiş formülü. Sonra da nasıl olduğunu unutmuş. Bu gerçek bir olaymış bu arada. Umudunu yitirme yani. :D

• Aramaya devam o zaman :D

• Rihanna shakira jenieffer hadise ve nutsa buzladze ile beraber bir grup seks :D

Inna ile beraber doyumsuz birkac gece ;)

0|0
    0|0
  • bir ayıya dans ettirmeyi öğreticem

0|0
    0|0
  • seks sanırım :D ölmeden yapaydık iyiydi

0|0
    0|0
  • askere gitmek

1|0
    0|0
    • Böyle bir cevabı gizli yazmasaydınız keşke gurur verici.. Erkek olsam ben koşa koşa giderdim şu an..

• hayr ben utanıyorum ertelttğim için okulumu dondurup askere gidcm erlettğim içinutanıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...