Bu Ülke Neyimize Yetmiyor?

Cumhuriyet döneminden beri ülkemizi bölmeye çalışan emperyalist devletler vardı.
Şu an ki gibi ülkeyi kürt, türk, laz - alevi, sünni - osmanlıcı, atatürkçü tarzı bu şekilde bölmeye çalışıyorlardı.
Lütfen bu oyuna gelmeyin. Bu bayrağın altında hepimiz adam gibi yaşayalım. Eğer ayrışırsak, yabancı devletlerin dediği olur ve ülke bölünür. Sonra ne kürt kalır, ne de türk. Bu yüzden ötekeliştirme yapmayalım...

2|1
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın gerçekten. Bir olup mücadele etme zamanı.

0|1
    0|0
  • Türk ve Laz olsa yeter

0|0
    0|0
    • Saçma bir zekice düşün bence

• Ben artık takmıyorum bu halka ne yapsalar müstehak olan bizim gibilere oluyor ama yapacak birşey yok. Gün gelecek eyvah diyecekler ama o zaman da bir tekmede ben vururum ve hiç acımam

• Anladım aynen

Erkekler Ne Diyor 1

• Katılıyorum size ayrılmak kötü olur bir de çok kanlı olabilir Yugoslavya örneğini unutmamak lazım birbirini öldürmesini beklediler sonra vurdular Güneydoğu daki kardeşlerimiz ayrılıkçı olanları söylüyorum barışçıl olacağını düşünüyorlarsa bence yanılıyorlar her iki tarafta büyük acılar çekecektir tabii onlar çok daha yoğun şekilde yaşayacaktır bu acıyı çok büyük ihtiamalle

0|1
    0|0
    • özellikle özerklık tehlıkelı plan. osmanlı'da oldugu gıbı farklı olan etnık kokenlerı kıskırttılar bugun de. oyunlar cok.

• Evet özellikle zayıf olduğumuzda şu Osmanlı nın son zamanlarından askeri teknoloji olarak ülkemiz çok ileri ama zayıf görünüyoruz yine de böyle zamanlarda kışkırtıyorlar Güneydoğulu kardeşlerimizi sonuç ölüm her iki taraf içinde

Yükleniyor...