Bence bu dünyadaki bütün kötü şeylerin başı erkekler yanlış mı?

Yanlışsa yanlış deyin. Taciz sizde, tecavüz sizde, rahatsız etmek sizde, şiddet sizde, öldürme sizde hadi bunları geçtim. Bütün kötü yola düşme sebebide sizsiniz. Örneğin savaşta kalmış bir sürü ülke var bunların başındaki kim? Yine erkek. Kaç tane mülteci kadın pazarlanıyo haberiniz yok. Kaç tane tecavüze uğramış hayvan haberi gördüm bilmiyorum bile içim sızladı resmen her şeyde şu erkeklerib parmağı var gücünüz hep masumlara. Yabancı devletler güçsüz ülkelere savaş açar başlarında kim var? Erkek var. Kadın sokakta öldürlür niye boşanmak istediği için başında kim var? Erkek var. Ceza indirimi veriliyor tacizciye tecavüzcüye başında kim var? Erkek var. kadın pazarlama işlerinin başında bile en çok erkekler var, baba abinin kıza şahvetinin normalleştiren kim? Yine erkek. Kız kardeşine tecavüz eden abi haberini biliyorusunuzdur (aysun altay) ee artık ben ne diyim? Yolda gidiyor kızın kadının biri eller dursa gözler rahat durmuyor aynı şekilde otobüslerde de öyle birde kadına şeytan dersiniz sizden ala şeytan mı var her şeyin başı sizsiniz ya bıktım sizden.

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm) bir bayram namazında kadınlar tarafına geçerek:

"Ey kadınlar cemaati! (Allah yolunda) sadakada bulunun, istiğfarı çok yapın. Zira ben siz kadınların cehennemde çoğunluğu teşkil ettiğini gördüm." buyurdular.

Dinleyenlerden cesaretli bir kadın:

"Niye cehennemliklerin çoğunu kadınlar teşkil ediyor, neyimiz var?" diye sordu. Aleyhissalâtu vesselâm:

"Ağzınızdan kötü söz çıkıyor ve kocalarınıza karşı nankörlük ediyorsunuz."

şimdi boş konuşma, herkesi aynı kefeye koyma.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• haklısınn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ulke liderlerinin erkek olmasinin ve bu nedenle savas cikmasini soylemen cok mantiksiz cunku ulkeler cikarlarina gore hareket eder. Falkland Savasi Margaret Thatcher zamaninda oldu mesela, buna dayanarak tum kadinlar seytan mi diyelim. Tecavuz ve taciz konusunda kismen haklisin. Ne yazikki tecavuz egilimi olan bir suru adam var ama tum erkeklere genellemen yanlis. Bazi durumlarda tecavuzu mesru goren kadinlar biliyorum ben. Insan ve kadin kacakcilarinin erkek olmasinin nedeninise mafyaya gelenek sebebiyle kadin alinmamasi. Cok igrenc erkekler var haklisin ama cok igrenc kadinlarda var.

0|0
    0|0
  • Öyle bir konuştun zaten çok mantıkssızda dünyaya kendi imkanlarınla gelmiş gibisin sendeki kafayı kuşa taksak kuş ters uçar 3 5 tane it size kötülük yaptı diye sen beni suçlayamazsın artı zaten kapasiten yetmez eniştesiyle kocasını boynuzlayan burda orasını burasını açıp nasılım diyen annesinden babasından gizli erkek arkadaşıyla yatan sonra ağlayan evli erkeği nasıl baştan çıkarırım diyende kadınlar diyim bende bütün kızları içine katıyım var mı böyle mantık

0|0
    0|0
    • Sen git önce açıklamayı oku senin söylediklerinle benim yazdıklarımın alakası yok

• Açıklamayı sonuna kadar okudum ama senin işine gelmedi herald yazdıkları

• bu yazdıklarının hepsinde haklısın , erkekler tamamen suçlu taciz tecavüz. ensest ilişkiler p, venklik, ama. bunları milliyetçilikle kapatmaya çalışan yine kadınlar, bir ülke tecavüz edeni serbest bırakıp , siyasetçiyi eleştireni hapiste yartığında , vatan millet sakarya diyen yine kadınlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kötü olduğu kadar kadınlarında kötüsü var tek taraflı araştırma olmuş bence, kadın seri katiller, kadın organ kaçakçıları, seks turizmi, yenge faktörü, dişilik gücü, bazıları psikopat oluyor geçenlerde televizyonda cocuklara işkence edenini gördüm. Ayrıca kadın, kadınlığıyla daha iyi kamufle olabiliyor.

0|0
    0|0
  • kadınların ömürleri boyunca bitmeyen sorumlulukları vardır.
    Önce birinin kızı olurlar.
    Sonra da birinin karısı...
    Sonra da birinin annesi olurlar
    Kadın güvensiz ortamdan değil güvensiz yürekten korkar

0|0
    0|0
  • bir feminist doğuyor..

0|0
    0|0
  • la sen kimsinde genelleme yapıyosun biz ne yaptık g*rizekalı kim kuyruğuna bastıysa git ötede ciyakla

0|0
    0|0
  • Evet maalesef hem cinslerim çok haklısın ama aralarında azda olsa doğrularıda var...:(

0|0
    0|0
  • Pandora kutusundan erkek cikmadi :) butun kotuluklerin sebebi erkek deildir. Nefsi ac olan gozu doymayan insnalardir bunlarin icinde kadınlarda var

0|0
    0|0
  • . kanka biz ölelim ya aynen.

0|0
    0|0
  • Lan bu ne kendimden tiksindim

0|0
    0|0
  • benim suçum ne bacım ben ne yaptım ki sen bana laf atıyon.

0|0
    0|0
  • Gel sen de bana tecavüz et

0|0
    0|0
  • Sen öl bnce bu dünyaya çok fazlasın

0|1
    0|0
  • yanlıs dusuncedesın !

0|1
    0|0
  • Peki ben bunların hiç birini yapmadım erkeğim ama on yargılardan kurtul

0|0
    0|0
  • Sen bu kadar şey söylüyorsun da kadınlarda hiçmi suç yok yıllar 1999 da anne babamı kardeşimin katledilmesi için emri veren kadındı sen hangi hakla kalkıp bütün gördüğün herşeyi tek bir cinsiyete yüklüyorsun

Suçları işleyen erkekler olabilir ama emri veren çoğunlukta kadındır

0|0
    0|0
    • Emir veren erkektir kadının sizin gibilere emir vermesine gerek yok sonra silahalr patlıyor şiddet başlıyor buna çok şahit oldum ben kadınlar iyi demiyorum ama çoğu bence sizde

• Kadın ne alaka :D

• sanane benim gördüğüm bu

• Açana bakarlar erkekler görsel tahrik olur sizler görsel tahrik olmadığınız için suçlu erkek mi
    Kullandirmayin erkeklere kendinizi
    Açana bakacan verene Gömecen bu kuraldır
    Anlayın çıplak kadın vucudu erkeği uyarır sizi çıplak erkek vücudu uyarmaz sizler dokununca uyarilirsiniz suçlu sizsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• allah onları daha güçlü yarattı ve onlar nefislerine göre hareket edebilirler her insan gibi ve maalesef güçlü olmaları da kötü ve daha da kötü şeyleri yapmalarna cesaret ettiriyr dediklerine katılıyorum

0|0
    0|0
  • sonrada kadın bunlardan korunmak için şeytani düşünmeyi başladı erkekler ilk siz başlattıız :)

0|0
    0|0
  • kotu seyin basi cahillik

0|0
    0|0
  • kesinlikle özellikle insanları kırmakta umut verip sonra defol gitmek üstlerine yok!

0|0
    0|0
  • Tek bir cinse yüklemek doğru değil bence bütün kötü şeylerin başı insanlar demek daha doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...