İlk defa uçağa binicem sorularım var?

Arkadaşlar bilet ayırtmıştım 24 saat kala koltuk ayarlanıcak internetten demişlerdi. Şimdi 48 saatten az süre kaldı. Rezervasyon no ile girip koltuk mu belirlicez? Öyle bir sekme göremedim ben Valizimde Lens solüsyonu, Hat (İç çamaşarın içine sakladım askerde yasak olduğu için) traş bıçakları çorapların içine sakladığım para vs şeyler var :D bunlar sıkıntı çıkartmazlar dimi?

Güncellemeler:
THY ile gidiyorum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• solusyonu ıyı paketledıysen sorun olmaz. kısaca soyle demelıyım. el bagajında ve yanında bu esyaları tasıyamazsın ama bavula koydugun surece sorun cıkmaz.
    koltuk numaranı alana gıttıgın zaman verıcekler sen sadece pnr numaranı bıleceksın.

0|1
    0|0
    • koltuğu biz seçmiyormuyuz? Bavula koyucam lens solüsyonunu zaten şişede

• THY. biz 2 arkadaş gidiyoruzda. yan yana oturmak istiyorduk.

• alana beraber gıderenız yer numaranızı yanyana verırler. yoksa bırınız bı basta dıgerınız obur tarafta olur.

En İyi Erkek Görüşü

• bir zahmet havayolu firmasının adını verseydin ya!

0|1
    0|0
    • Thy

• Thy sitesinden ya da mobil uygulama ile uçuşa 23 saat 59 kala online Check-in işlemi yapabilirsin. Boşlar arasından istediğin koltuğu seçebilirsin. El bagajında ve yolcu üzerinde her türlü sıvının taşınması kesinlikle yasaktır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet rezervasyon numaranı girince online check-in kısmına, koltuk düzeni açılıyor, oradan da bir koltuğu seçip devam ediyorsun.

0|1
    0|0
  • Valizi açar kontrol ederler.

0|1
    0|0
    • yapma ya :S iyi zulalamıştım :D:D

• Traş bıçağı bilmiyorum ya ben kapalıyım yok mu çıkarttırmışlardı taa tuvalete gidip onu çıkardım ötüyo diye

0|1
    0|0
    • Yok yazmış toka 😁😁

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak, THY yollarının uygulamasını indir. Orada online check-in var. Biletini ve koltuk numaranı oradan seçebilirsin. Elinde para vs değerli eşyan var ise yanında taşı geri kalan eşyaları da uçağa binmeden önce valizi de onlara verirsin sorun olmaz.

0|1
    0|0
    • valizimin içinde zulaladığım telefon hattı, ufak miktarda para var. Xrayden geçerken sıkıntı yaparlarmı? Lens solüsyonu falanda var

• X-ray cihazıyla zaten içindekileri görüyorlar. Sorun yaratmaz ama dediğim gibi para, hat gibi şeyleri ucağa bindiginde yanına al.

Yükleniyor...