Körler aşık olabilir mi?

İnsan görmediği bir şeye aşık olabilir mi?

Bir kör sevdiği kişinin kokusuna veya sesine mi aşık olur

Körün biri bana ''sana aşığım'' deseydi ben samimi bulamazdım

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık veysel nası oldu sanıon?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden aşık olmasın ciddi anlamda saçma bir soru! Sadece bunu karşı cinsten beğendiğin birine cinsel bir istek duymak gibi düşünme. Mevlana gibi düşün oku biraz Mevlana her şeye aşıktı Allah'a, insanlara, hayvanlara, doğaya.. Şu ana kadar hep Mevalana gibi düşünmeye çalıştım, araştırdım. Karşındaki kişini sesini beğenebilir konuşmasını beğenebilir, ellerini beğenebilir, söylediği güzel sözleri, şarkıları, şiirleri beğenebilir verdiği emeği beğenir ve aşık olur ona. ya da sadece insan olduğu için göremediği şeyleri hissetirdiği renklere dokunmasını sağladığı için ona aşık olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aşık olmak için göze sese ihtiyaç yok. kör kıişi konuşur tanıdıkça sever sesi düşünceleri hoşuna gider ve aşık olur. görüpte aşık olmayı bilmeyenlerden daha çok aşık olabilir. çünkü bizim gördüğümüz kötülükleri çirkinlikleri görmemiş ve daha saftır.

0|0
    0|0
  • Niye senin kalbin korelmis aşığım diyorsun ama

0|0
    0|0
  • Bence en samimisi onlar çünki gözle değil hissle kalple sevmişler

0|0
    0|0
  • Asil onlar asik olurlar severler çünkü onlar senin dis guzelligini degil ic guzelligini hissederler bilirler :)

0|0
    0|0
  • Senin gibi mal A demez zaten emin ol. Onların kalp gözü açık

0|0
    0|0
  • Aşık olmak görmek değildir. Aşık olmak hissetmektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• niye öyle diyorsun? asil görmeden asik olmak meziyettir onun kokusu, sesi asik olmana yeter

0|1
    0|0
  • Yılın sorusu olmali brnce bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...