Hukukçular bir gelin beni bir tek siz anlarsınız?

Bakın bana 2 gün öncesine kadar hukuk yazar mısın diye sorsanız asla katiyen kazansam da okumam derdim -konuları beni çekmiyor bilmiyorum- ama bu son 2 gün içinde (büyük konuşmayın) okusam mı diye karar verdim. Sebepte şu adı var bir prestiji var ben tav olurum bunlara ve hayal ediyorum işte x avukat hanım ya da işte bilmem ne anladınız beni. Benim için ünvan o ünvanın toplum içinde anıldığında saygı uyandırması önemli. Belki bu doğru gelmeyebilir size ama karakterim de böyle benim değiştiremem. Sorum şu bakın ben çalışmayı pek seven bir tip değilim. Biliyorum Şu an hemen '' Sakın gelme hem ilgini de çekmiyormuş zaten sana göre değil'' diyebilirsiniz. Ama ben şu açıdan da bakıyorum evet ben rahat biri olabilirim disiplinsiz olabilirim ama bu bölm bana disiplinli olmayı çalışkan olmayı zorda olsa öğretir ve bana bir şeyler katar illaki. İlgi işine de gelirsek evet ilgimi çekmeyen konular ama bir adı var ve gelecekte iş bulmada -kendimi geliştirirsem- çok zorluk çekeceğimi düşünmüyorum. Hem okadar derslere giricez bir şeyler yapıcaz illa bir ilgim oluşur değil mi mal değiliz ya bir yardım edin tecrübelerinizi konuşturun lütfen

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İlgiN olmazsa sıkılırsin , ilgin varsa zevk alırsın

0|0
    0|0
    • İlgim yok ama belki fakülteye geldiğimde olur, olamaz mı?

• Aynen bazı insanlar öyledir , bende çok takarim , herseyi planlı yaşarım ama bazen kendini frenlemelisin bu konu da , önlem almak falan mantıklı bu şekilde devam et kesinlikle , ama yerin de kendini frenlemeyi bil

• Gelmişiz 18 yaşına bilmiyorum insan, kökleriyle içine işlemiş alışkanlıklarını birden yok edemez ama deniycem tabi ki hayatımı olumsuz etkiliyor sonuçta zamanla başarırım umarım

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı benim durumu yaşamışsın bacı :D

0|0
    0|0
    • Noldu canım sonra bir Allah aşkına yardım edin çok kararsızım

• Oha bende pdr düşünmüyordum :D Bilmiyorum yani az çok anladın beni diye umuyorum sen ama bak araştırıyorum falan forumlara bakıyorum örneğin orda işte diyo sevmiyosanız gelmeyin dersler ağır kafan kadar kitaplarla muhattap olursun vb bu gibi yorumlar beni endişeye düşürüyor. Yani bak yalan söylemeye gerek yok cidden bir gram çekmez Şu an konuları beni ama gitsem belki fikrim değişir belli mi olur yani. Arkadaşın sana bu konuda bilgi falanda mı vermedi atıyorum ilgini çekmeyen bir bölümse sakın gelme ya da zor bir bölüm falan da mı demedi? Biraz meşgul ediyorum seni ama beni aydınlatırsan büyük sevaba girersin :D

• Düşünüyordum* olacak :D

• bence gel derim çalışmadan başarı elde edilmez kendini nerde görmek istiyorsan onu düşün ona göre gel

0|0
    0|0
    • Dimi hayatta bir şeyleri elde etmek istiyorsak başarılı olmamız gerekir başarının olması için de disiplinli olmak ve çalışmak gerekir. Disiplinli değilim rahat biriyimdir ama bu fakülte bana bunu kazandırır eğitimini verir diye düşünüyorum eğer 4 senede bitirmek istiyorsam :) İlgi konusuna gelince konuları cidden beni çekmiyor ama şuanlık belki fakülteye gittiğimde tam tersi olur ve severim değil mi?

• Türkiye de adalet sistemi çok doğru ilerlemiyor çok iyi avukatlar yok iyi bir avukat olurum adaleti sağlamaya yardımcı olurum diyorsan tabiki oku

• Mağdur müvekkilimin davayı kazandıktan sonra yüzünde göreceğim mutlulukta benimde bir payım olması beni mutlu eder belkide sırf insanların mutluluğunda az da olsa biraz payım olsun istediğim için belkide bunu istiyorumdur bilmiyorum

Yükleniyor...