Bir insana değişmesi gerektiğini söyler misiniz?

Evet arkadaşlar bunu belirtirmisiniz karşınızdaki insanın hal ve hareketleri hoşunuza gitmediyse?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu sadece kendini gelistirememis ve 20 yaş altı insanlar söyler

1|0
    0|0
    • bir çocuk demişti bana da bir hareketinden sonra ben de uyarmıştım boyle olmaz diye ikimizde 18 19 uz sanırım ikimiz de de karekter oturmamış :D

• Boşver takmaa olgun davranan sensin çocuk olan o çocuklarla da pek muhabbet etmek iyi değil bunu söyle yol ver :)

• Oyle yaptım teşekkür ederiiiim 😊😊😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Eee tabi rahatsız olduğun özelliklerini dile getirmelisin. Oda hatasının farkına varmalı baktın olmuyor onunla geçinemezsiniz yani. Zorla bir insanıda değiştiremeyiz. Eğer o kendine bir iyilik yapıp yeni arkadaşları olabilir ya da seni kaybetmez canım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsan değişmez akıllanır.
    Söylerim akıllanmazsa ciktir ederim.

0|0
    0|0
  • Uyarırım onu

0|0
    0|0
    • Değişmiyorsa naparsın

• Aşırı ilgim var, hep bir rehber öğrermeni ya da psikolog olmak istemişimdir. Balık burcuyum, gözlemlerim ve sezgilerim iyidir

• Hemen mesaj atıyore ozaman 😄

Kızlar Ne Diyor 5

• belirtmem çünkü bir insanı olduğu gibi kabul etmem gerektiğini düşünürüm eğer öyle kabul etmeyeceksem baştan muhabbet kurmamak gerekir

0|0
    0|0
    • Evet haklısın can çıkar huy çıkmaz derler

• aynen öyle baştan ona göre adım atmak gerekir

• Değişmesini birkac kez dile getiririm eger böyle bir durum varsa. Zaten az deger veriyorsa yapar aksi halde zaten yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • kimsenin haddine değil o, hoşuna gitmediyse uzakalasırsın kendı sorununu kendi anlar böylece

0|0
    0|0
  • Demem karşımdaki insana söylesin böylesin demem dış görünüşü hakkindada karakteri hakkindada

0|0
    0|0
  • Güzel bir şekilde uyarırsın veya böyle tam yüzüne söylemezsin de ima edersin. Ama ben uyarırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...